سبد خرید خالی‌ست.
آیا تولید آیفون 5S با تاخیر مواجه خواهد شد؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 

به گزارش رسیده از رویترز: ممکن است زمان تولید آیفون نسل بعد به دلیل وجود مسائل مربوط به ادغام سنسور اثر انگشت ،  با تاخیر مواجه شود. ابتدا انتظار می رفت که در ماه ژوئن تولید انبوه آیفون نسل بعد آغاز شود ، اما با انتشار این خبر ممکن است به خاطر مشکلات به وجود آمده در رابطه با سنسور اثر انگشت برای آیفون نسل بعد، تاریخ تولید آن از زمان تعیین شده به زمان دیگری تغییر یابد.

همان طور که در خبر ها اشاره داشتیم انتظار می رود آیفون نسل بعد اپل، آیفون 5S نامیده شود و به ویژگی های جدید مثل یک حسگر اثر انگشت برای امنیت بیشتر تجهیز شود. اما هنوز خود اپل وجود حسگر اثر انگشت را در آیفون نسل بعد تایید نکرده است.

iphone-5-iphone-mini آیا تولید آیفون 5S با تاخیر مواجه خواهد شد؟

منبع تامین قطعات در تایوان اظهار دارد، اپل در حال تلاش برای پیدا کردن یک پوشش مناسب و خاص می باشد تا باعث ایجاد مشکلاتی در سنسور اثر انگشت به کار رفته در آیفون نسل بعد نشود. علاوه بر این اپل در حال توسعه و برنامه ریزی برای یک مدل ارزان قیمت از آیفون  می باشد تا افراد کم درامد هم در بازار تلفن همراه توان خرید آیفون را داشته باشند.

یک منبع تولید کننده قطعات در ژاپن در خبر خود به رویترز چنین اعلام کرد:

تولید پانل های صفحه نمایش با مقیاس و اندازه کوچک تر در ماه MAY آغاز خواهد شد. علاوه بر این تولید انبوده پانل های صفحه نمایش آیفون نسل بعد و نسخه ارزان قیمت آیفون، در ماه June آغاز به کار خواهد کرد. همچنین صفحه نمایش مورد استفاده در هر دو نسخه، 4 اینچی می باشد.اما به احتمال زیاد تکنولوژی جدید اثر انگشت را در نسخه ارزان آیفون، مشاهده نخواهیم کرد و جنس بدنه ارزان همراه با پوششی پلاستیکی، ساخته خواهد شد.

 

source : iclarified

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location