سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

دانلود بازی Memoria برای مک

Memoria

سازنده: Daedalic Entertainment GmbH

توضیحات اپلیکیشن :

دو داستان، دو شخصیت اصلی، یک تجربه حماسی: در بازی Memoria، بازیکن‌ها در دوره‌های زمانی مختلف سفر می‌کنند، این در حالی است که شما دو شخصیت متمایز از داستان را دنبال می‌کنید: Sadja، یک پرنسس جنوبی که می‌خواهد یک قهرمان جنگی باشد و Geron، یک شکارچی پرنده است که می‌خواهد دوست‌دختر خود را از چنگال یک نفرین رها کند.

این بازی گیم‌پلی اشاره و کلیک را با مهارت‌های جادویی منحصر به فردی ترکیب می‌کند.

پرنسس اهل جنوب بازی Sadja، با ملحق شدن و موفقیت در بزرگترین جنگ‌های Aventuria (جنگ و مبارزه ساحره‌ها که در میان بیابانی غیرقابل سکونت رخ می‌دهد)، تمایل غیرقابل مهاری برای تبدیل شدن به برترین قهرمان تاریخ را دارد.

Geron یا همان شکارچی پرنده‌ها، تقریبا 450 سال بعد از جنگ بزرگ، به زندگی ادامه می‌دهد. عشق ابدی Geron، Nuri توسط یک نفرین شوم به یک کلاغ تبدیل شده است.

برای اینکه Geron بتواند او را دوباره به شکل انسانی‌اش برگرداند به کمک Fahi، بازرگان مرموز و قدرت‌های جادویی‌اش نیاز دارد.

اما نکته اینجاست که Fahi تنها در صورتی که Geron بتواند معمای رویاهای او را حل کند، قادر به کمک‌کردن به او خواهد بود.

سفر پرماجرای داستان برای رسیدن به پاسخ‌ها، خیلی زود به سمت رویداد‌هایی رهنمود می‌شود که داستان‌های Sadja و Geron را به هم مرتبط می‌‌سازد، تهدیدی که زمان حاضر را به انعکاس وحشتناکی از گذشته فراموش‌شده تبدیل می‌کند.

بازی Memoria با برخورداری از حالت Dark Eye که یکی از موفق‌ترین جهان‌های نقش‌آفرینی RPG شناخته‌شده در دنیای فانتزی است، گیم‌پلی ماجراجویانه کلاسیک اشاره و کلیک را ترکیب می‌نماید.

معماهای بازی ماجراجویانه سبک کلیک و اشاره با اضافه کردن ویژگی‌های جادویی، کارکنان سخنگو و منطقی، پیچیدگی‌های منحصر به فردی را به داستان بازی آورده است.

بازیکن‌ها در بیش از هشت فصل به کنترل سرنوشت Sadja و Geron می‌پردازند که به طور غیر مستقیم با یکدیگر تعامل دارند و از 500 سال زمانی عبور می‌کنند.

هر فصل از Memoria از گرافیک‌های با شکوه، موقعیت‌های حماسی، داستان‌های هیجان‌انگیز فانتزی و جنایی و یک طراحی معماگونه یکتا که در هر فصل تغییر می‌یابد، تشکیل شده است.


ویژگی‌های کلیدی

موزیک متن حماسی و فانتزی با صداگذاری با کیفیت، شما را به اعماق بازی کشانده و مجذوب خود می‌کند.

به درون دنیای Dark Eye سفر کنید و مکان‌هایی رمز‌آلود نظیر Draconia که یک معبد قدیمی ساخته‌شده توسط اژدهایان است را کاوش نمایید.

در دو بازه زمانی متفاوت داستان دو شخصیت خاص و استثنایی بازی را دنبال کنید.

پس‌زمینه‌های دو بعدی بسیار زیبا که با دست نقاشی شده و شخصیت‌های سه‌بعدی گرافیک بالا.

ساخته شده توسط خالقین بازی Dark Eye : Chains of Satinav، The Whispered World and Deponia.

امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. ​  بهبود پایداری
خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تریلر اپلیکیشن :
تصاویر اپلیکیشن :
Memoria-1 دانلود بازی Memoria برای مک - Apple NIC Memoria-2 دانلود بازی Memoria برای مک - Apple NIC Memoria-3 دانلود بازی Memoria برای مک - Apple NIC Memoria-4 دانلود بازی Memoria برای مک - Apple NIC Memoria-5 دانلود بازی Memoria برای مک - Apple NIC

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location