offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Store

 افزایش دمای باتری یک تلفن هوشمند آیفون برای مدیران اپل استور زوریخ دردسر آفرید و باعث تخلیه جمعیت حاضر در این فروشگاه شد.

پلیس اعلام کرده که این حادثه روز گذشته در اپل استور واقع در پایتخت سوئیس باعث تعطیلی موقت اپل استور شده است. بر اساس ادعای شاهدان، دمای باتری یکی از آیفون‌های این اپل استور به طور ناگهانی افزایش یافته که در نهایت باعث پخش دود از آن شده است.

این سانحه در زمانی اتفاق افتاده است که یکی از کارکنان این فروشگاه در حال ارائه خدمات تعویض باتری آیفون به مشتریان بوده است. دود کردن این باتری باعث شده تا تمامی افراد حاضر در این فروشگاه از ترس انفجار باتری مکان را ترک کرده و به بیرون پناه ببرند. کارکنان این فروشگاه نیز از خاک کوارتز برای مهار کردن واکنش شیمیایی باتری استفاده کرده‌اند.

مسئله عجیب اینجا است که دود کردن یک باتری آیفون در پایتخت سوئیس باعث شده تا 7 نفر از بازدیدکنندگان این فروشگاه نیازمند خدمات اورژانسی شوند. علاوه بر این، پلیس ادعا کرده که در حال بررسی علت اصلی این مسئله است. علاوه بر این شرکت اپل هنوز هیچ ادعایی در مورد این مسئله نکرده است و به نظر می‌رسد که مدیران این شرکت تصمیم دارند تا سکوت پیشه کنند.

جالب است بدانید که این اتفاق روی سهام اپل نیز تأثیر گذاشته است. این رویداد باعث شده تا هر سهم اپل در بازار با 0.2 درصد کاهش مواجه شود.

باتری‌های لیتیومی که در بسیاری از دستگاه‌های هوشمند امروزی استفاده می‌شوند، سریعاً با اکسیژن موجود در هوا واکنش می‌دهند. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از شرکت‌ها، ازجمله اپل به دنبال کشف روش‌هایی جدید برای ساخت محصولات هوشمند باشند. این مسئله تا پیش از این نیز برای شرکت‌های مختلف دردسر ایجاد کرده است. در این میان شرکت سامسونگ با مشکلات مربوط به گلکسی نوت 7 بیشترین ضرر را از باتری کرده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی