سبد خرید خالی‌ست.
ثبت اختراع پتنت های صفحه نمایش انعطاف پذیر از طرف اپل
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل همیشه تلاش های زیادی برای حفاظت از ایده های بزرگ خود در قبال اختراعات ثبت شده خود کرده است و خود دلیل اصلی رسیدن شرکت اپل به این موفقیت نیز به شمار می آید. اختراعات جدید ثبت شده اپل به وضوح کاربرد تکنولوژی و قابلیت های جدید در محصولات آینده این شرکت را نشان می دهد. به عنوان مثال می توان گفت که آیفون بعدی شما ممکن است قادر به حفاظت از خود در مقابل خطرات بوده و مجهز به سنسور اثر انگشت بیومتریک برای دفع مزاحمان باشد.. شایدم در آینده مک بوک شما دارای صفحه نمایش قابل انفصال که قابلیت شارژ بی سیم را در خود جای داده باشد.

در ماه های اخیر اختراعات شگفت انگیز جدیدی از طرف اپل به ثبت رسیده است که در آینده نه چندان دور شاهد به کار گیری این اختراعات و  نوآوری ها در محصولات اپل خواهیم بود. در ادامه با ما همراه باشید تا با جدید ترین اختراع ثبت شده شرکت اپل آشنا شویم.

گستردگی صفحه نمایش به لبه ها

همان طور که از عنوان پیداست ممکن است در آینده صفحه نمایش آیفون بزرگتر از حال حاضر شود، به طوری که صفحه نمایش آن کاملا قسمت جلوی دستگاه را تحت پوشش خود قرار دهد و به لبه های آن نیز گسترش پیدا کند. در مورد بزرگتر شدن صفحه نمایش آیفون شکی نیست که در آینده بر روی آیفون های نسل بعد با آن روبرو خواهیم شد.

به تازگی تصاویری از دستگاهی با صفحه نمایش کشیده شده به لبه ها منتشر شده است که خبر ثبت اختراع جدید اپل در مورد پتنت های صفحه نمایش AMOLED منعطف و تکنولوژی جدید در تشخیص چهره و بهبود عملکرد نور در صفحه نمایش را نشان می دهد. اپل این اختراع را در تاریخ 26 سپتامبر 2011 به ثبت رسانده است و سپس بعد از حدود سه سال، در ماه مارس سال 2013 خبر آن منتشر شد.

با توجه به تصویر زیر، علاوه بر گسترش صفحه نمایش، ضخامت آن در وسط و لبه ها نیز متفاوت می باشند. این چنین طرحی در صفحه نمایش می تواند فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد که خود یک مزیت خیلی خوب برای کاربر به شمار می آید.

WrapAroundDisplay ثبت اختراع پتنت های صفحه نمایش انعطاف پذیر از طرف اپل


در این بین تصاویر منتصب به این اختراع ثبت شده از طرف منبعی ناشناس به بیرون درز کرد که گویا گفته می شود این تصاویر مربوط به آیفون بعدی اپل می باشد. با این که چنین طرحی پیرو طرح های معمولی اپل نمی باشد، اما شاید نشان دهنده  تغییرات جالب بر روی آیفون های نسل بعدی در آینده باشد.

gsmarena_002 ثبت اختراع پتنت های صفحه نمایش انعطاف پذیر از طرف اپل

gsmarena_001 ثبت اختراع پتنت های صفحه نمایش انعطاف پذیر از طرف اپل 

حال بعد از انتشار تصاویر فوق، تصویر مفهومی از آن به صورت 3D نیز منتشر شد. حال ممکن است در آیفون 6 یا 7 با این طرح روبرو شویم، شایدم هرگز چنین مفهومی را در واقعیت نبینیم. با وجود سرد بودن این طرح از اپل بعید است در یک رقابت پایدار آن را به عنوان یک مزیت در نظر بگیرد. ولی باید به موضوع واقع گرایانه نگاه کرد به طوری که در شرایط کنونی اپل باید به سمت نوآوری و مزر های جدید برای ارائه ی محصولات جدید پیش رود تا جمله ی معروف استیو جابز "متفاوت فکر کن" را دوباره زنده کند.

113732 ثبت اختراع پتنت های صفحه نمایش انعطاف پذیر از طرف اپل

SOURCE : blog.laptopmag   iclarified   appleinsider  gsmarena 

آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

4 کامنت

عجب چیز ضایعی !

  Attachments
  1. alfered

من که از همین طرح فعلیش بیشتر خوشم میاد

  Attachments
  1. soha

باور‏ ‏نکردنی‏ ‏هست‏ ‏اما‏ ‏امیدوارم‏ ‏بشه

  Attachments
  1. Mehran

به نظر من زیبا نیست امیدوارم اگه یه روزی قرار شد به بازار بیاد حداقل کاربردش جبران کنه

  Attachments
  1. Ali Mokhberi
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location