offcanvas menu pos

مرجع تخصصی خدمات و محصولات اپل
سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

برنامه ویرایش عکس و پلت‌فرم اشتراک‌گذاری VSCOاز قابلیت پیام‌ خصوصی برای ترغیب کاربران به ارتباط با یکدیگر از طریق این سرویس رونمایی کرد. براساس توضیحات این شرکت، کاربران می‌توانند به تبادل ترفند‌های ویرایش بپردازند، پروفایل‌های مطرح و محتوا‌های انتشاریافته را به اشتراک بگذارند و از همتایان خود بازخوردی خلاقانه دریافت کنند. هم اکنون هرکسی که در VSCO فالو ‌کنید، می‌تواند به شما پیام دهد. این قابلیت، نخست برای کاربرانی که حق اشتراک می‌پردازند، عرضه می‌گردد و سپس تا چند هفته دیگر، امکان استفاده از آن برای کاربران رایگان VSCO نیز ممکن خواهد شد.

این ویژگی همچون دیگر سرویس‌های پیام‌رسان کار می‌کند، اما شباهت بسیار زیادی به محیط اینستاگرام دارد. کاربران می‌توانند عکس‌هایی که در فید خبری خود می‌بینند را با زدن یک ضربه بر روی آیکن پیکان، همانند اینستاگرام، فوروارد کنند.

بدین ترتیب محیط پیام خصوصی فعال می‌گردد. اما اینکه بتوانید بخشی برای پیام گروهی داشته باشید هنوز مشخص نشده و شرکت ارائه دهنده VSCO در این مورد اظهار نظری نکرده است.

پیام‌ها، عضو جدانشدنی و ضروری برنامه محبوب اینستاگرام می‌باشند. برهمین اساس، شرکت تولید کننده برنامه ‌VSCO برای رقابت با اینستا خبر از آزمایش اپ مستقل پیام‌رسان داده است. واضح است که این شرکت متوجه چنین موضوعی شده که کاربرانش محلی امن و خصوصی برای صحبت‌های‌شان می خواهند بنابراین راضی نگه داشتن این کاربران در پلتفرم برنامه، اولویت اول شرکت شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  اپل آیدی رایگان
خرید اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
در جشنواره فروش ویژه اِن آی سی میتوانید انواع گیفت کارت را به سادگی و با قیمت هایی مناسب خریداری کرده و بصورت آنی دریافت و استفاده نمایید !!!
 
خرید گیفت کارت
خرید اپل آیدی