سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود نرم‌افزار ماهنامه پرنیان برای آیفون، آیپاد و آیپد

Parnian Magazine - ماهنامه پرنیان

سازنده: Parnian Media

توضیحات اپلیکیشن :

این نرم افزار نسخه ویژه موبایل نشریه کانادایی پرنیان است.
نشریه کانادایی پرنیان به دو زبان انگلیسی و فارسی در قطع استاندارد مجلات کانادایی، با گرافیک کاملا حرفه‌ای، بر روی کاغذ و به صورت دیجیتال منتشر می شود و بیش از ۹۵ درصد جامعه ایرانیان کانادا را که در برآوردهای رسمی، حدود ۲۵۰ هزار نفر می‌شوند پوشش می‌دهد. هم‌چنین حدود ۱۰۰ هزار فارسی‌زبان غیرایرانی در کانادا زندگی می‌کنند که مخاطبان بالقوه پرنیان هستند.
در واقع، این نشریه تمامی جامعه بزرگ‌ فارسی‌زبانان (شامل ایرانیان، افغان‌ها و تاجیک‌ها) کانادا را مخاطب خود قرار داده و ضمن انعکاس مسایل این جامعه و جامعه مادر، کانادا، مخاطب ویژه خود را تازه‌واردان به کانادا و مهاجرانی که در مرحله آشنایی با ابعاد مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه جدید قرار دارند می‌داند.
تمرکز موضوعی این نشریه بر روی بازار کار، تحصیل، موضوعات اقتصادی و مالی، سلامت و بهداشت و بحث‌های هنری و سرگرمی و در مجموع، طیف گسترده‌ای از موضوعات مورد علاقه و توجه مهاجران است. این مطالب توسط تیم بزرگی از نویسندگان حرفه‌ای تهیه می‌شود و تمامی نوشته‌ها، مصاحبه‌ها و گزارش‌های نشریه، تولیدی است و شرکت کنپارس رایت آنها را در اختیار دارد.
پرنیان با ابزارهای متعددی چاپی و آن-لاین، کیفیت بالای تولید و چاپ و تمرکز بر روی مسائلی که نیاز جامعه مهاجران ایرانی است ابزار مناسب و توانمندی است که می‌تواند به شرکت‌ها، صنایع و مراکز مالی و اقتصادی کانادایی در معرفی بهتر و موثر خود به جامعه ایرانی یاری برساند.

امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. قابلیت جدید رادیو
  2. دایرکتوری تجاری جدید
  3. پشتیبانی از نوتیفیکیشن
  4. بهبود رابط کاربری
خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تصاویر اپلیکیشن :
Parnian-Magazine-1 دانلود نرم‌افزار ماهنامه پرنیان برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Parnian-Magazine-2 دانلود نرم‌افزار ماهنامه پرنیان برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Parnian-Magazine-3 دانلود نرم‌افزار ماهنامه پرنیان برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Parnian-Magazine-4 دانلود نرم‌افزار ماهنامه پرنیان برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location