سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد

روزنامه بانی فیلم

سازنده: Mohsen Mirhoseini Argi

توضیحات اپلیکیشن :

بانی فیلم نخستین روزنامه سینمای ایران و یک سایت خبری تحلیلی سینمایی است که چندی است اقدام ارائه اخبار از طریق نرم افزارهای موبایل نیز نموده است.
بانی فیلم به موضوعات نمایشی و هنری دیگری، از جمله تلویزیون، تئاتر، موسیقی، نقاشی نیز می پردازد و از سال ۱۳۸۲ تا کنون همراه مخاطبان خود بوده است.
شما در این نرم افزار از امکاناتی چون خواندن خبر، نمایش خبرهایی با بیش از یک تصویر و ویدئوهای خبری می توانید استفاده کنید. همچنین امکان نوشتن نظر درباره خبر نیز وجود دارد.
از امکانات نرم افزار ذخیره سازی خبرهای دریافت شده می‌باشد که امکان مطالعه مطالب را حتی در زمانی که به اینترنت وصل نیستید فراهم می‌آورد.

امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. رفع مشکلات نرم‌افزاری
خرید گیفت کارت
گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت با تحویل آنی

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  گیفت کارت ایکس باکس
خرید استیم والت

خرید گیفت کارت استیم والت

تصاویر اپلیکیشن :
Bani-Film-1 دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Bani-Film-2 دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Bani-Film-3 دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Bani-Film-4 دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC Bani-Film-5 دانلود نرم‌افزار روزنامه بانی فیلم برای آیفون، آیپاد و آیپد - Apple NIC

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location