سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بعد از یک برخورد از روی بدشانسی، یک موج سوار توانست از طریق برقراری تماس به وسیله اپل واچ سری 3 خود، از منطقه‌ای که کوسه‌ها در آن ساکن هستند بگریزد و جان خود را نجات دهد!

داستان را از زبان آقای John Zilles، شخصی که چنین اتفاقی برای وی افتاده می‌شنویم:

من در حال موج سواری در محدوده‌ای که باد به آرامی می‌وزد بودم و همه چیز خوب پیش می‌رفت و در حال افتخار کردن به خود بودم که متوجه شدم مقدار زیادی از ساحل فاصله گرفته‌ام و در همین حین، کایت من به درون دریا افتاد و از آنجا که هوا نیز سرد بود، نتوانستم آن را مجددا به آسمان بفرستم. فاصله‌ای که از ساحل داشتم هم زیاد بود و مدت زمان زیادی طول می‌کشید اگر می‌خواستم شنا کنم. به همین خاطر ابتدا با پسرم تماس گرفتم و خبر دیرکردم را به اطلاع خانواده رساندم. سپس به موسسه Harbor Patrol زنگ زدم و موضوع را با آنها در میان گذاشتم. پس از مدت کوتاهی، آنها با یک قایق نجات آمدند و من را نجات دادند.
من افرادی را دیده بودم که تلفن هوشمند خود را درون کیس‌های ضد آب قرار می‌داند، اما نمی‌خواستم چنین ریسکی کنم. همسرم اصرار زیادی به خرید تلفن‌های هوشمند جدید و استفاده از تکنولوژی داشت. اما من معتقدم که هرچقدر از دیوایس‌ها دورتر باشم، اعتیادم نسبت به آنها کمتر خواهد بود. ولی در این مورد، شدیدا به تکنولوژی علاقمند شدم.

by John Zilles

آقای Zilles همچنین طی ارسال ایمیلی، چنین موضوعی را با تیم کوک؛ مدیر عامل کمپانی اپل در میان گذاشت و با پاسخ زیر روبرو شد: 

از اینکه می‌شنوم حالت خوب است، بسیار خوشحالم.

by Tim Cook
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location