سبد خرید خالی‌ست.
AR-Glasses

خرید آیفون اپل

مدت زیادی است که در خبرها می‌شنویم اهالی کوپرتینو به دنبال به دنبال ساخت دستگاهی (هدست) هستند که به صورت اختصاصی از واقعیت افزوده پشتیبانی می‌کند.  این هفته با گزارشات جدیدی که نقل شده، این شایعات مجددا بر زبان‌ها جاری شده است.

کلیه نشانه‌ها حاکی از آن است که اپل در حال طراحی یک محصول در زمینه واقعیت افزوده هست که در این مطلب، اطلاعاتی که در مورد این محصول منتشر شده را باهم مرور می‌کنیم.

دیوایسی به همراه واقعیت افزوده

 بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل همواره به دنبال دیوایسی انقلابی بوده تا بتواند مانند آیفون، تحولی در صنعت و دنیای تکنولوژی ایجاد نماید.

محصول اپل دارای صفحه نمایش، پردازنده و سیستم عاملی خواهد بود که مانند اپل واچ، به صورت کامل توسط اهالی کوپرتینو ساخته شده باشد. به معنای دیگر، انتظار دستگاهی را خواهیم داشت که به صورت مستقل کار خواهد کرد و هیچگونه تکیه‌ای روی تلفن هوشمند نخواهد داشت.

اما چیزی که اینجا مطرح می‌شود، تفاوت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است. در واقعیت مجازی، شما در یک دنیای مجازی قرار می‌گیرید و این در حالی است که واقعیت افزوده، اشیاء مجازی را به دنیای واقعی می‌آورد.

سیستم عامل rOS

در حالی که ما از گوشه و کنار در مورد دیوایس مبتنی بر واقعیت افزوده اپل می‌شوینم، اما بلومبرگ امروز موضوع جذابی را مطرح نمود: سیستم عامل جدید!

سیستم عامل جدید در کمپانی اپل با نام rOS شناخته می‌شود که مخفف Reality Operating System است. طبق گزارش بلومبرگ، rOS بر اساس سیستم عامل iOS طراحی شده و برای راه‌اندازی دیوایس از آن استفاده می‌شود.

ممکن است که این سیستم عامل دارای نامی اختصاصی باشد، اما برای ارائه آن بسیار زود است. چرا که مهندسان اپل همچنان در حال تحقیق میان کاربران هستند تا ببینند آنها چگونه از هدست‌های واقعیت افزوده استفاده می‌کنند. همچنین احتمالا این سیستم عامل دارای اپ استوری خاص نیز باشد.

تاریخ عرضه

بر اساس شایعاتی که نقل می‌شود، هدست واقعیت افزوده اپل در سال 2019 از راه خواهد رسید. بلومبرگ معتقد است که تا آن زمان، تکنولوژی به قدری پیشرفت می‌کند که آماده ارائه چنین محصولی خواهد بود. اما عرضه آن احتمالا به سال 2020 موکول می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location