سبد خرید خالی‌ست.
iPad-Pro

خرید آیفون اپل

همزمان با موفقیت سبک طراحی آيفون X، به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد تا طراحی آیپد پروهای خود را نیز با آن هماهنگ نمایند. البته نباید منتظر باشید که تمام تغییراتی که در تولد ده سالگی آيفون رخ داد، . به صورت کامل روی آیپد قرار گیرد. 

آیپد پرو نسل بعد چه ظاهری خواهد داشت؟

آیپد نسل بعد احتمالا مانند آيفون ایکس، از نمایشگر تمام صفحه بهره‌مند خواهد بود و به این ترتیب، باید شاهد حذف دکمه هوم از این محصول نیز باشیم. اگر بخواهیم به دقت بگوییم، آیپد پرو نسل بعد را باید مدل بزرگ شده آیفون 10 بدانیم. 

تکنولوژی OLED در کار نخواهد بود!

از آنجا که سامسونگ تنها تولید کننده پنل‌های سفارشی OLED برای کمپانی اپل به حساب می‌آید، به نظر نمی‌رسد که برای آیپد نسل بعد، چنین قطعه‌ای آماده قرارگیری در این محصول باشد و روی این گزینه اصلا نباید حساب باز کنیم. با گذشت زمان همه چیز مشخص خواهد شد، اما احتمالش بسیار کم است که اپل، آیپد نسل بعد خود را با صفحه نمایش OLED معرفی نماید. 

فیس آیدی، انیموجی و دیگر ویژگی‌ها

 همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، آیپد نسل بعد بدون دکمه هوم عرضه خواهد شد و به این ترتیب، باید انتظار اضافه شدن فیس آیدی را به این محصول داشته باشیم. با قرارگیری سنسور تشخیص چهره به آیپد نسل بعد، کاربران قادر خواهند بود تا از انیموجی‌ها که برای اولین بار توسط آيفون X معرفی گردید، نیز استفاده نمایند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که این ویژگی‌ها، روی صفحه نمایش بزرگ آیپد چگونه خواهند بود.

قیمت و تاریخ عرضه آیپد پرو جدید

 آیپد نسل بعد قرار است تا در سال 2018 رونمایی شود. اما اطلاعاتی در مورد قیمت آن هنوز به میان نیامده است. ولی بر اساس شواهد و قراین، آیپد پرو با نمایشگر تمام صفحه با قیمتی بین 125 تا 175 دلار بالاتر از آیپد پرو 10.5 اینچی عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location