سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

گاهی اوقات صدای ناهنجار زنگ هشداری که انتخاب می کنیم بد جور آزارمان می دهد و حتی خستگی که باید با یک خواب شبانه یا غیلوله عصرانه از تنمان خارج شود بر جای می ماند. Alarm Tunesچاره کار است. قابلیت گزینش بهترین و ملایم ترین آهنگ های هشدار در کنار مواردی چون صفحه کاهنده انرژی که مصرف باتری را...

thumb_3f4808b525a42a0bb340252b3c0de1d3 هشدار ساعت Alarm Tunes

{tab=توضیحات نرم افزار}

گاهی اوقات صدای ناهنجار زنگ هشداری که انتخاب می کنیم بد جور آزارمان می دهد و حتی خستگی که باید با یک خواب شبانه یا غیلوله عصرانه از تنمان خارج شود بر جای می ماند. Alarm Tunesچاره کار است. قابلیت گزینش بهترین و ملایم ترین آهنگ های هشدار در کنار مواردی چون صفحه کاهنده انرژی که مصرف باتری را در زمان هشدار به کمترین مقدار خود می رساند، تایمر کنترل کننده زمان های خواب و چرت های بین روزی، موسیقی قابل برنامه ریزی به هنگام خواب و ... از مهمترین ویژگی های این نرم افزار گرافیکی و زیبای هشدار دهنده است.  

این نرم افزار با دستگاه های "آیفون" و "آی پاد"  سازگار می باشد.

 

هشدار ساعت Alarm Tunes

{tab=تصاویر محیط برنامه}

هشدار ساعت Alarm Tunes        هشدار ساعت Alarm Tunes

 

هشدار ساعت Alarm Tunes        هشدار ساعت Alarm Tunes

 

هشدار ساعت Alarm Tunes

{tab=نظر کارشناسان}

عدم توجه به مسایلی که در طول روز کوچک به نظر می رسند در طولانی مدت سبب ناراحتی هایی می شود که در روند زندگی و کار ما انسان ها تاثیر مستقیم می گذارد. خواب مناسب و کافی از آن جمله است.اما زندگی صنعتی و به شدت سریع امروز نیازمند برنامه ریزی دقیق در تمامی موارد حتی خواب شده است. با استفاده از ابزار Alarm Tunesمی توان زمان بندی دقیقی برای خواب شبانه و روزانه خود داشته باشیم و اثرات منفی بیدار شدن ناگهانی با اصوات ناهنجار را از بین ببریم.

{tab=راهنمای نصب}

 

{/tabs}

 لینک دانلود نرم افزار Alarm Tunes برای آیفون و آیپاد تاچ از دانلود سنتر اپل ایران : NIC

 

Download

تصاویر اپلیکیشن :

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location