سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

11 اپلیکیشن مفید در AppBox

11 اپلیکیشن مفید در یک نرم افزار!

تنها همین یک جمله کافیست تا با نرم افزار AppBox Lite تا حدودی آشنا شوید. ابتدا بایستی ازاپلیکیشن  جدید و قابل استفاده بر روی "آیفون 4" و آی پاد لمسی 4" یعنی mirror(آینه) صحبت کنیم با قابلیت هایی همچون زوم و سایه دار کردن و...

thumb_753a82091bdf93df272697e1f26229c2 11 اپلیکیشن مفید در AppBox

{tab=توضیحات نرم افزار}

11 اپلیکیشن مفید در یک نرم افزار!

تنها همین یک جمله کافیست تا با نرم افزار AppBox Lite تا حدودی آشنا شوید. ابتدا بایستی ازاپلیکیشن  جدید و قابل استفاده بر روی "آیفون 4" و آی پاد لمسی 4" یعنی mirror(آینه) صحبت کنیم با قابلیت هایی همچون زوم و سایه دار کردن و صد البته وضوح فوق العاده آن که دست کمی از آینه های معمولی ندارد. تبدیل نرخ ارزهای معتبر و 3 فلز اول در معاملات جهانی،نشانه گذاری روز های کاری و تواریخ مهم،روز های تعطیل و جشن های مهم،درجه بندی،تبدیل واحد های مهم از جمله وزن،طول،فشار و چندین و چند اپلیکیشن ضروری دیگر از جمله امکانات کاربردی و مفید این نرم افزار است.

 

11 اپلیکیشن مفید در AppBox-Lite

{tab=تصاویر محیط برنامه}

11 اپلیکیشن مفید در AppBox-Lite

 

11 اپلیکیشن مفید در AppBox-Lite

 

11 اپلیکیشن مفید در AppBox-Lite

 

11 اپلیکیشن مفید در AppBox-Lite

{tab=نظر کارشناسان}

دانستن جدیدترین تغییرات نرخ ارزهای معتبر جهانی، بالا و پایین رفتن قیمت فلزات معتبر اول از همه برای کارشناسان اقتصادی و افراد دخیل در معاملات روزمره حائز اهمیت است. علاوه بر این برای بسیاری مهم است تا از جلسات،تاریخ های مهم و بسیاری دیگر از رویداد های روزانه آگاهی یابند. این نرم افزار کمک می کند تا همه این امکانات یک جا در اختیارتان قرار بگیرد.

فراموش نکنیم کمک تر اتفاق می افتد که چنین کاربردهای کیفی گرد هم آیند که البته  AppBox Lite  این مهم را به منصه ظهور گذاشته است.

{tab=راهنمای نصب}

 

{/tabs}

 لینک دانلود نرم افزار AppBox Pro برای آیفون و آیپاد تاچ از دانلود سنتر اپل ایران : NIC

 

Download

تصاویر اپلیکیشن :

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location