سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون

Matter - Create and design 3D effects with photos

سازنده: Pixite LLC

توضیحات اپلیکیشن :

جلوه های 3D خیره کننده را به عکس های خود اضافه کنید و سایه ها و انعکاس های واقعی را داشته باشید. تولیدات خود را به عنوان عکس یا ویدئو به اشتراک بزارید.
با تیمی که چهار برنامه جداگانه برای اپل عرضه کرده است، Matter جدیدترین نسخه Pixite Creative Suite برای iPad و iPhone در دسترس است
واقعیت عکس های خود را با یکپارچه اضافه کردن اشیاء3D منحصر به فرد به آنها افزایش دهید. از 4 دسته بندی مختلف از اشکال هندسی ساده به ساختارهای پیچیده و معماری استفاده کنید. هنگامی که شی خود را انتخاب کرده اید، از یک طیف وسیع از سبک های بصری را انتخاب کنید تا آن را به عنوان بازتابنده یا انعکاسی، مات، یا شفاف تبدیل کنید. 
با افزودن و تنظیم سایه، ویرایش های خود را حتی واقعی تر کنید. موقعیت سایه، کدورت و قدرت را تنظیم و از ابزارهای پوشانده شده داخلی استفاده کنید تا بخش هایی از مدل یا سایه خود را پاک کنید تا یکپارچگی آن را در محیط عکس خود افزایش دهید.


امکانات و قابلیت‌های نسخه جدید: 

  1. ​رفع مشکلات برای iOS 10
 
تصاویر اپلیکیشن :
matter-sc1_copy دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون matter-sc2_copy دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون matter-sc3_copy دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون matter-sc4_copy دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون matter-sc5_copy دانلود نرم‌افزار Matter برای آیفون، آیپاد و آیفون

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location