سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

برنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شد

22.png لینک دانلود

قیمت: $4.99

حجم: 1.70 GB

نسخه: 2.2

تاریخ: Jan 182, 2017

گروه: Music

سازگار‌ با: دستگاههای iOS

اگر از آن دسته کاربرانی باشید که علاقه شدیدی به نواختن موسیقی با انواع سازهای مختلف دارید، احتمالا عاشق برنامه GarageBand می‌شوید. این برنامه‌ای است که مدت‌هاست توسط خود اپل عرضه شده و کاربران می‌توانند به کمک آن، توسط سازهای مختلف از جمله گیتار، پیانو و حتی ویلون به نواختن موسیقی بپردازند و حتی با ابزارهای خاص Dj، آهنگ‌هایی بی‌ظیر خلق کنند.

همانطور که گفتیم، GarageBand یکی از بهترین برنامه‌ها در زمینه نواختن و حتی ادیت کردن موسیقی است که توسط خود اپل منتشر شده است. حال اهالی کوپرتینو، بروزرسانی جدیدی را برای این برنامه منتشر کرده اند که قابلیت‌های تازه و جدیدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای مثال، اپل چند ابزار ادیت موسیقی تازه را به GarageBand افزوده تا کاربران بتوانند به سبک صدا و آهنگی که می‌خواهند برسند. GarageBand همچنین حالا می‌‌تواند فرمت‌های صوتی متفرقه را نیز پشتیبانی کند که برای کسانی که به دنبال ادیت کردن موسیقی هستند موردی خوشایند است. درکل این یک برنامه عالی برای عاشقان موسیقی است و حال می‌توانند این بروزرسانی را از اپ استور دانلود کنند.

 
تصاویر محیط کاربری:
برنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شدبرنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شدبرنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شدبرنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شدبرنامه GarageBand با ویژگی‌هایی فوق العاده بروزرسانی شد    
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location