سبد خرید خالی‌ست.
شگفتی بزرگی در راه است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون 8 :

به نظر میرسد شرکت اپل برای آیفون 8 برنامه های بسیار زیادی دارد و میخواهد آیفون 8 را در تولد 10 سالگی اپل با بیشترین تفاوت ها ارائه کند . اپل اخیرا با همکاری شرکت ال‌جی قصد دارد تا آیفون 8 را مجهز به دوربین 3 بعدی کند ، تا بالاخره در سخت افزار گوشی ها در میان تمامی رقبا یک سروگردن از تمامی رقبا بالاتر بایستد . 
طبق اخبار رسانه های کره ، آیفون 7 و دوربین دوگانه آن ، مقدمه ای برای پیشرفت اپل و مجهز کردن آيفون 8 به دوربین 3 بعدی میباشد . 
شرکت ال‌جی اینوتک که از زیرمجموعه های شرکت بزرگ LG میباشد گزارش کرده است ، اپل با همکاری تیمی از این مجموعه قصد آزمایش دوربین های سه بعدی روی آیفون ها را دارد . این تیم بیان داشته است مسئولیت توسعه ماژول 3 بعدی و تهیه آن بر عهده آن ها میباشد . 
حتما میدانید تلویزیون های 3 بعدی هیچ گاه مسیر موفقی را طی نکردند ، اما اپل میخواهد این مسیر را تغییر دهد . این شرکت میخواهد از فناوری شرکت Linx برای تهیه ماژول هایش استفاده کند .
 
camera.png
 
تمام جذابیت این ماژول زمانی به اوج خود خواهد رسید که بدانید نرم افزار لینکس از تک تک پیکسل ها برای دریافت اطلاعات مربوط به عمق ، برای تشکیل تصویر سه بعدی استفاده خواهد کرد . همان طور که تصاویر میبینید ، شرکت لینکس برای تشکیل این ماژول از مجموعه‌ دیافراگم‌های چندگانه بسیار ریز استفاده میکند که ارتفاع آن نصف ارتفاع دوربین‌های به‌کار رفته در گوشی‌های عادی است. 
به نظر میرسد شگفتی بزرگی در راه باشد . 
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location