سبد خرید خالی‌ست.
مک بوک های جدید غیرقابل تعمیر هستند !
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بنا به گزارش سایت معتبر iFixit ، مک بوک های جدید تقریبا غیرقابل تعمیر هستند و نمره آن ها برای تعمیر پذیر عدد ۱ از ۱۰ میباشد . 
همان طور که میدانید مک بوک های جدید با عرضه ویژگی های جدید ، تقریبا جای همه مک بوک های قدیمی را خواهند گرفت . مخصوصا مک بوک های ایر که شعار اصلی آن ها سبکی و قابل حمل بودن آن ها بود ، حال با عرضه محصول جدید ، حرفی برای گفتن ندارد و عملا از چرخه تولید حذف خواهند شد . 
اگر نگاهی به داخل دستگاه های جدید انداخته باشید و یا کلیپ های آن را دیده باشید ، متوجه یک نکته بارز خواهید شد . بورد اصلی مک بوک های جدید به شدت کوچک شده اند و در عین حالی که از یک مهندسی بی نقص و بی نظیر بهره میبرند ، تقریبا غیر قابل تعمیر شده اند . 
مخصوصا زمانی این موضوع را بهتر درک خواهید کرد که اپل تمامی دستگاه هایش را به سمتی میبرد که قابل تعمیر نباشند و چنانچه دستگاه دچار مشکل سخت افزاری شد ، احتمالا اپل یک کالای دیگر در اختیار قرار خواهد داد . 
البته باید بدانید که این نوع طراحی ، حاصل نازک شدن مک بوک ها میباشد . امری که بسیاری از کاربران دنبال آن هستند و عملا اپل و سایر شرکت ها مجبور به تولید دستگاه هایی با چنین نازکی میباشند و کنار این 
جالب است بدانید مک بوک های جدید که به تاچ بار مجهز نیستند نیز عدد ۲ را از ۱۰ دریافت کرده اند . 
تفاوت چندانی بین این دو مدل از مک بوک نمیباشد . مک بوک های تاچ بار دارای ۲ فن ، تاچ آیدی ، تاچ بار ، بلندگو ها در کف و همچنین تعداد یو اس بی های بیشتری نسبت به مدل ساده میباشد و شاید بتوان گفت که هیچ یک از این مدل ها قابل تعمیر نیستند . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

من با پل مخالف ام

  Attachments
  1. Ali
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location