سبد خرید خالی‌ست.
اپل تولید AirPort را متوقف خواهد کرد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل درحال تغییر کردن است و ما هم این موضوع را انکار نمی‌کنیم. اپل درطی سال‌های اخیر، تصمیمات مختلفی را اتخاذ کرده است که راه و رسم این شرکت را به کلی تغییر داده است. حال بد نیست بدانید که در آخرین اقدامات صورت گرفته، اپل تصمیم به توقف تولید روترهای خود کرده است.
براساس گزارش منبع معتمد Bloomberg، اپل تصمیم گرفته است که تولید روترهای خود یعنی AirPort ها را به صورت کلی متوقف کند. شاید برخی با شنیدن این خبر ناامید شوند اما بد نیست بدانید که اپل سال‌هاست که چنین محصولی را عرضه می‌کند و دیگر زمان آن رسیده که با این دسته از محصولات خداحافظی کنیم. درحال حاضر، AirPort‌های اپل به سه مدل Extreme، Express و Time Capsule تقسیم می‌شوند که آخرین بار در سال 2013 بروزرسانی شدند.

اپل از حدود چند ماه پیش، فروش این دستگاه‌ها را متوقف کرد و این موضوع به خوبی نشان می‌داد که عمر این محصولات به سر آمده است. علاوه بر این، اپل اخیرا اعلام کرده است که این شرکت دیگر نمایشگرهای Thunderbolt نیز تولید نخواهد کرد. درحال حاضر، محصولات اپل به مک‌، آیپد، آیفون، اپل واچ و اپل TV خلاصه می‌شوند و حذف این گجت‌های قدیمی می‌تواند برای رشد بیشتر این شرکت تاثیر مثبتی داشته باشد.

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location