سبد خرید خالی‌ست.
چرا بعضی اوقات شماره تلفن ها از روی آيفون پاک میشوند ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

پاک شدن خودکار شماره تلفن های آيفون :

حتما تا به حال این مشکل برای شما هم به وجود آمده است . پس از ذخیره کردن یک شماره تلفن روی آيفون ، پس از گذشت یک یا دو روز ، شماره تلفن غیب میشود و به هیچ عنوان و در هیچ جایی نمیتوانید پیدایش کنید . 
بد نیست بدانید که در گوشی آيفون ، شماره تلفن ها فقط روی گوشی ذخیره نمیشود . بعد از اینکه شماره تلفن را وارد کردید ، ممکن است شماره روی آیکلود و یا روی ایمیل ذخیره شود . 
اما تا اینجای کار هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و شماره تلفن به صورت خودکار پاک نخواهد شد . مشکل از آنجایی شروع میشود که شما ، شماره تلفنی را بر روی گوشی ذخیره کنید و در عین حال یک ایمیل هم ست کرده باشید . 
وقتی که یک ایمیل ست میکنید ، در قسمت تنظیمات آن میتوانید تنظیمات مربوط به شماره تلفن ها را انجام دهید . پس از ست کردن ایمیل ، این ویژگی به صورت خودکار روشن میباشد . بنابراین باید به تنظیمات ایمیل ست شده بروید و گزینه Contact را خاموش کنید . 
پس از رفتن به مسیر Setting -- Mail Contact & Calendar - ایمیل ست شده را انتخاب کنید و در قسمت تنظیمات  گزینه Contacts را خاموش کنید . 
 
چرا بعضی اوقات شماره تلفن ها از روی آيفون پاک میشوند ؟
 
با خاموش کردن این گزینه ، خیالتان از بابت همه چیز راحت خواهد شد و دیگر هیچ زمانی ، کانتکت های گوشی به صورت خودکار پاک نخواهند شد . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location