سبد خرید خالی‌ست.
یکی از نسخه های آيفون 8 با صفحه نمایش 5.2 اینچی خواهد بود
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آيفون 8 :

به جرئت می‌توان گفت که اپل، برنامه‌های فوق العاده ای را برای رونمایی از آیفون‌های جدیدش تدارک دیده است. همانطور که می‌دانید، تا به امروز صحبت‌های زیادی پیرامون آیفون 8 اپل به میان آمده است که تقریبا همه آن‌ها به ایجاد تغییرات مهم در این محصول اشاره داشته اند. حال براساس جدید ترین گزارش، اپل درپی ساخت مدل سومی از این محصول با صفحه نمایش 5.2 اینچی است.

آیفون 8 در سه سایز :

درحال حاضر، آیفون 7 و 7 پلاس در دو سایز 4.7 و 5.5 اینچی روانه بازار شده اند، اما به نظر می‌رسد که این شرکت درپی ایجاد تغییراتی مهم است. با حذف کردن پروژه آیفون SE نسل جدید، اپل می‌خواهد که مدل 4.7 اینچی را به عنوان مدل پایه آیفون‌های خود قرار دهد.
پیش از این شایعه شده بود که دو مدل دیگر با ابعاد 5.5 و 5.8 روانه بازار می‌شوند، اما براساس گزارش جدید، مدلی جدید با ابعاد 5.2 اینچی نیز درحال توسعه است که در حقیقت بین دو مدل دیگر با ابعاد 4.7 و 5.8 اینچ قرار می‌گیرد.  اما این تمام ماجرا نیست؛ آیفون 5.2 اینچی اپل احتمالا به پنل AMOLED مجهز خواهد شد که بسیاری از کاربران آیفون انتظار دیدن این ویژگی را در محصول بعدی اپل دارند. نکته جالب تر اینجاست که احتمالا صفحه نمایش این آیفون تا دور بدنه ادامه پیدا می‌کند که احتمالا تاثیر زیادی در ارگونومی دستگاه دارد. پیش از این شایعه شده بود که آیفون 8، صفحه نمایشی بدون حاشیه خواهد داشت که پیش از این در هیچ آیفونی مشاهده نشده است.
حال باید صبر کرد و دید که اپل چه برنامه‌ای برای دهمین سالگرد عرضه آیفون خود دارد.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location