سبد خرید خالی‌ست.
اپل قصد دارد محصولاتش را در آمریکا تولید کند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

همانطور که می‌دانید، اپل در حال حاضر آیفون‌های خود را در کوپرتینو طراحی می‌کند اما تولید این محصولات در کشور چین صورت می‌گیرد؛ اما براساس گزارش جدید، اپل درحال مذاکره با برخی سازندگان است تا آیفون‌های خود را به طور کامل در آمریکا تولید کند.  
براساس این گزارش، اپل با دو سازنده بزرگ قطعات محصولات این شرکت یعنی فاکسکان و پگاترون درحال مذاکره است که تولید و سرهم کردن آیفون‌های جدید را به کشور خود اپل یعنی آمریکا منتقل کند. فاکسکان به نظر می‌رسد که درحال بررسی شرایط برای موافقت با این اقدام است درحالی که پگاترون به دلیل نگرانی‌های مالی، مخالف این موضوع است. براساس گزارش، اپل اقدامات مربوط به این موضوع را از ماه جوئن آغاز کرده است و یکی از دلایل مهم آن، ریاست جمهوری جدید این کشور است.
همانطور که می‌دانید، دونالد ترامپ  بارها به این موضوع اشاره کرده است که در زمان ریاست جمهوری وی، اپل باید تمامی محصولاتش به خصوص آیفون‌ها را در خاک آمریکا تولید کند.  
البته موضوع به این سادگی‌ها نیست، چرا که انتقال تولیدات آیفون به خاک آمریکا می‌تواند هزینه تولید این محصولات را تا 50 درصد افزایش دهد! پس بد نیست بدانید که دلیل تولیدات محصولات شرکت‌های مختلف در چین به دلیل هزینه‌های کم تولیدات است. موتورولا پیش از این، چنین اقدامی را انجام داده بود، اما به دلیل هزینه‌های زیاد، کارخانه تولیدات محصولات این شرکت در سال 2014 تعطیل شد. البته اپل با انتقال دادن تولیدات محصولاتش به کشور خود غریبه نیست، چرا که پیش از این و در سال 2013، این شرکت کامپیوتر قدرتمند مک پرو را در آمریکا تولید کرده بود که هزینه‌ای معادل 100 میلیون دلار برای شروع کار روی این محصول برای اپل خرج داشته است. حال باید صبر کرد و دید که آیا آیفون‌ها در کشور آمریکا تولید خواهند شد یا خیر.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

سلام وقت بخیر
در مورد خرید آیفون سوال دارم با این اوضاع و احوال که هر روز اتفاق تازه ای میفته گوشی ایفون بخریم یا نه

  Attachments
  1. محمد آزادی

سلام
به نظر میرسد اگر صبر کنید ، قیمت ها و وضعیت خرید بهتر خواهد شد

  Attachments
  1. محمد عباسی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location