سبد خرید خالی‌ست.
مقایسه ویدیوی آیفون ۷ مشکی با جت  بلک
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، بهترین آیفون‌های تولید شده توسط اپل هستند که در آن هیچ شکی نداریم. اپل در طراحی این محصولات تغییر‌ انقلابی دیده نشده اما بروزرسانی‌هایی شاهد بودیم. یکی از این بهبودها و تغییرات، افزودن رنگ‌های جذاب مشکی و جت بلک است که در ادامه به مقایسه این دو خواهیم پرداخت.  
همانطور‌که گفتیم، اپل در آیفون‌های جدید خود، رنگ محبوب خاکستری فضایی را حذف کرد و بجای آن، دو رنگ مشکی جدید به نام مشکی و جت بلک را عرضه کرد. مشکی در حقیقت نسخه ای تیره تر از رنگ خاکستری فضایی است که حالا بیشتر به رنگ مشکی شباهت دارد. این رنگ به صورت مات می‌باشد و لوگوی براق و لنز دوربین به خوبی درآن دیده می‌شود. می‌دانیم که خطوط آنتن در آیفون‌های جدید کاهش یافته و در آیفون ۷ مشکی، این خطوط کمتر هم دیده می‌شود.  
حال برسیم به رنگ جنجالی و جدید آیفون ۷ یعنی جت بلک. این یک رنگ فوق العاده براق است؛ پنل شیشه‌ای جلویی به همراه فریم و پشت شفاف به گونه ای هستند که انگار آیفون ۷ جت بلک از بدنه ای کاملا یکپارچه ساخته شده است؛ یعنی تقریبا مرز بین این دو نامشخص است.
خطوط آیفون جت بلک نیز کمتر از مدل مشکی دیده می‌شود که پشت دستگاه را کاملا تمیز و مرتب نشان می‌دهد. درحقیقت رنگ جت بلک، شبیه به نسخه ای آزمایشی از آیفون شیشه‌ای بعدی است! البته اگر آیفون با رنگ جت بلک را خریداری کنید، باید به شدت مراقب آن باشید، چرا که این محصول لک انگشت زیادی را جذب کرده و به سادگی خش و خراش بر می‌دارد. درکل هردو رنگ مشکی جدید در آیفون‌های جدید فوق العاده زیبا هستند و حالا، نوبت به آن رسیده که مقایسه ویدئویی این دورا تماشا کنیم.
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location