سبد خرید خالی‌ست.
تامین کنندگان قطعات آیفون قادر به تولید پنل OLED نیستند
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

بلومبرگ گزارش داده است که شرکت های تامین کننده قطعات آيفون که از 4 شرکت تشکیل میشوند قادر به تولید پنل OLED تا سال 2017 نیستند و به نظر میرسد باید تا سال 2018 برای دیدن این نوع پنل ها روی آیفون صبر کنید . 
تولید پنل OLED و اعمال تکنولوژی منحصر به فرد آن ، بسیار کار سخت تر و با هزینه بیشتری نسبت به پنل های LCD میباشد . به نظر میرسد که اپل دنبال تولیدکنندگانی خواهد بود که اقدام به تولید این نوع پنل ها کرده اند . اما از طرفی تولید این پنل ها با محدودیت زیادی مواجه شده است و احتمال اینکه اپل در سال 2017 فقط در یک نوع از آيفون خود از این ماژول بهره ببرد زیاد است . 
بلومبرگ گزارش کرده است که احتمال به تاخیر افتادن اجرای این پروژه و اجرای آن در سال 2018 هم بسیار زیاد است . این در حالی است که اپل سال گذشته برای تولید این پنل ها با شرکت کره ای سامسونگ به توافق رسید و قرار بود سامسونگ تامین این پنل ها را برای سال 2017 بر عهده بگیرد . گویا مشکلات بی اندازه و آتش سوزی های گوشی آيفون دست از سر سامسونگ بر نمیدارد و برای تولید این پنل ها هم این شرکت با مشکلاتی روبرو شده است . 
در ادامه این گزارش آمده است که اپل از این پنل ها فقط در ورژن های بالای 5 اینچ بهره خواهد برد و گویا  سال آینده اپل 100 میلیون قطعه سفارش خواهد داد . 
مینگ چی کو هم به این نکته اشاره کرده است که اپل در نسخه آیفون 5.8 اینچی در سال آینده از پنل هایOLED بهره خواهد برد و پشت گوشی نیز شیشه ای خواهد بود . وی در مورد آیفون 8 در نسخه 4.7 هم بیان داشته است که این نسخه با نمایشگر LCD وارد بازار خواهد شد . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location