سبد خرید خالی‌ست.
دفتر سری اپل در دانشگاه کمبریج قرار دارد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شنیده های زیادی حکایت از این دارند که اپل اقدام به تاسیس مکانی در کمبریج برای پیگیری وضعیت سیری کرده است . منشی هوشمندی که حالا در حال سبقت از سایر رقبایش میباشد . 
به نظر میرسد هدف از تشکیل این دفتر سری ، طبیعی تر کردن واکنش سیری و حرف زدن آن میباشد . 
 
image-2.jpg
 
بسیاری از کارکنان این دانشگاه گفته اند که این دفتر در همسایگی آن ها قرار دارد اما در هیچ نقشه ای نمیتوان مکان دقیق آن را مشخص کرد . طبق گفته ها حدودا ۳۰ نفر در حال کارکردن بر روی این پروژه آینده دار اپل میباشند که اکثر آن ها پیش تر در استارتاپ VocalIQ مشغول بوده اند . باید بدانید این استارت آپ در سال ۲۰۱۵ توسط شرکت اپل خریداری شد .
همان طور که میدانید این استارتاپ در مورد تشخیص انواع صدا در حال فعالیت بود و همچنین آوردگاه آن از دانشگاه کمبریج شروع شد .
با توجه به اینکه بسیاری از متخصصان بر این اعتقاد هستند که اپل در دنیای هوش مصنوعی نسبت به سایر رقبا از قبیل آمازون و گوگل عقب تر میباشد ، به نظر میرسد که اپل برای این ضعف خود برنامه های بلندی چیده است .
 
image-1.jpg
 
دلیل خریدن استارتاپ VocalIQ توسط شرکت اپل طراحی نرم افزاری میباشد که این شرکت آن را توسعه داده که با استفاده از آن می‌توان تعامل صوتی طبیعی‌تری را بین انسان و رایانه انجام داد . 
این کارشناسان معتقدند که با همسان سازی سیری و نرم افزار جدیدشان ، دستیار هوشمند بسیار قدرتمند تری نسبت به مایکروسافت و گوگل و آمازون تشکیل خواهند داد . 
باید منتظر آيفون بعدی و تولد ده سالگی آيفون باشیم . به نظر میرسد آپدیت های بزرگی در راه است . 
 
image-3.jpg
آیفون 7 - 32 گیگ 2,679,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,319,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,219,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location