سبد خرید خالی‌ست.
عرضه ایرپادهای بی سیم اپل به تعویق افتاد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل در کنفرانسی که منجر به معرفی دستگاه بی نظیر آيفون 7 شد ، از رونمایی ماژول بی سیم هندزفری هم سخن گفت . هندزفری که دیگر همه را از شر سیم های دست و پا گیر راحت میکرد و همچنان کیفیت فوق العاده محصولات اپل را به ارمغان می آورد . قرار بود این هندزفری در انتهای ماه اکتبر به بازار عرضه شود و همان طور که انتظار میرفت هنوز وارد بازار نشده بود ، طرفداران زیادی پیدا کرده بود . 
اما خبر بدی از سمت اپل برای کاربران اپلی منتشر شد . اپل رسماً از تاخیر خوردن عرضه ایرپادهای بی سیم خبر داد و البته تاریخ دقیق عرضه آن را مشخص نکرد .
بسیاری از تامین کنندگان قطعات اپل بر این نکته اشاره دارند که اپل قصد دارد این محصول را تا تولد ۱۰ سالگی آيفون به تعویق بیاندازد و گویا مشکل بسیار هاد میباشد .
جالب است بدانید که اپل تولید این ماژول را به شرکت تایوانی «Inventec» سپرده است و این شرکت ابراز داشته است که آن ها تا سال ۲۰۱۷ با رشد ۷ درصدی سهامشان روبرو خواهند شد ، و همین امر دلیلی بر ارائه این ماژول در سال ۲۰۱۷ دارد . 
ایرپادهای بی سیم تا ۵ ساعت باتری داشتند و توسط جعبه خودشان که تا ۲۴ ساعت باتری داشت ، شارژ میشدند . باید کمی انتظار بکشیم تا سال ۲۰۱۷ و این ماژول محبوب را ببینیم . 

خرید ایرپاد اپل و لوازم جانبی

 
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

عرضه ی هندزفری powebeats 3 هم به تعویق افتاده؟

  Attachments
  1. beny

سلام
خبری مبنی بر این موضوع منتشر نشده است .

  Attachments
  1. محمد عباسی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location