سبد خرید خالی‌ست.
باگ بزرگ iOS سرویس امنیتی آمریکا را مختل کرد

خرید آیفون اپل

همیشه پیدا کردن باگ های بزرگ در سیستم عامل های مشهور ، یکی از آرزوهای دیرینه همه ما بوده است . مخصوصا اگر این سیستم عامل امن ترین سیستم عامل دنیا باشد و بر روی آيفون ها نصب باشد .
چندی پیش با انتشار تصویری از یک باگ امنیتی سیستم عامل آي او اس ، سیستم 911 آمریکا که یک شماره اضطراری میباشد مختل شد .
یک جوان 18 ساله آمریکایی با نام Meetkumar با انتشار عکسی از باگ بزرگ آی او اس در پی دریافت جایزه ویژه اپل بود ، اما منجر به زندانی شدن وی شد .
ماجرا از این قرار است که Meetkumar متوجه شده است که اگر بر روی یک لینک خاصی کلیک شود ، دستگاه به صورت پیاپی و پاپ آپ با یک شماره تماس میگیرد . وی این لینک را روی حساب تویتر خود قرار میدهد و همین باعث میشود تا 1849 نفر بر روی لینک کلیک کنند و در نتیجه تماس مکرر با سیستم اضطراری و پلیس کشور آمریکا گرفته شود و فاجعه رخ دهد . 
این اتفاق در سراسر آمریکا می افتد و سیستم تلفن پلیس را به صورت کامل مختل میکند طوری که تلفن های پلیس به صورت مکرر و پی در پی مشغول بوده است . البته اوج این اتفاق در شهر فینیکس افتاده است که Meetkumar به همراه دوستانش در آن قرار دارند .
حال وی که در بازداشت قرار دارد باید قاضی دادگاه را متقاعد کند که از عواقب تماس های مکرر خود آگاه نبوده است و فقط قصدش سرگرمی دوستانش بوده است . 
خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
گیفت کارت پلی استیشن psn

خرید گیفت کارت پلی استیشن

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location