سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

نرم افزار جدید یاهو برای آیفون و iOS

هنوز زمان زیادی از انقراض تلخ یاهو مسنجر ، نرم افزار پیام رسان نوستالژیک دهه های گذشته نمیگذرد که یاهو قصد دارد دوباره به عرصه نرم افزاری با قدرت بازگردد . 
شاید بتوان نمونه بارز این سعی و تلاش یاهو را نرم افزار جدیدش با نام Yahoo Bots دانست . نرم افزاری که امکانات قابل قبولی را در اختیار کاربران میگذارد و به نظر میرسد یاهو در این راه قدم های مثبتی را برداشته است . 
نرم افزاری که با هدف جمع آوری ربات های هوشمند یاهو در یک جا نوشته شده است و انصافا هم خوب از کار درآمده است . نرم افزاری که به کمک آن نمیتوان از اخبار داغ روز، وضعیت آب و هوا، اوضاع اقتصادی و اتفاقات دنیای ورزش مطلع نشد و طوری برنامه عمل میکند که توجه شما حتما جلب خواهد شد . 
جالب است بدانید از طریق این نرم افزار به نرم افزار Blitz هم دسترسی خواهید داشت . این نرم افزار مربوط به فوتبال فانتزی میباشد و میتوانید مدیریت تیم خود را توسط این نرم افزار بر عهده بگیرید . 
استفاده از سرویس جذاب Bots رایگان میباشد ، البته برای استفاده از این سرویس حتما باید اکانت یاهو داشته باشید . به نظر میرسد یاهو در اقدامی هوشمندانه میخواهد دوباره کاربران از دست رفته اش را بازگرداند . میتوانید این نرم افزار را از این لینک دانلود کنید . 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location