سبد خرید خالی‌ست.
با Touch Bar جادویی جدید مک بوک ، چه کارهایی را میتوان انجام داد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

حتما میدانید که اپل در کنفرانس اخیر از مک بوک های جدیدش پرده برداری کرد و مهم ترین تفاوتی که مک بوک نسبت به نسل های قبل داشته است ، تاچ بار آن میباشد . تاچ باری که جایگزین مناسبی برای کلیدهای کم کاربرد FN میباشد و با آمدنشان به عرصه مک بوک ها ، تحول جدیدی را رقم زدند . 
در این مقاله به بررسی کارایی این نوار جذاب خواهیم پرداخت . در ادامه با ما همراه باشید :
البته معمولا دکمه های پرکاربرد Escap و کم و زیاد کردن صدا در اطراف کیبورد قرار دارد . 
- ویرایش تصاویر : در منوی تاچ بار بعد از اجرای این نرم افزار به ابزاری مانند : چرخش ، اضافه کردن فیلتر و ... دسترسی خواهید داشت . 
- اموجی : هنگامی که در نرم افزارهای Message و یا ایمیل هستید ، نوار بالا را اموجی ها میگیرند و میتوانید به راحتی اموجی مورد دلخواهتان را بفرستید . 
 
Screen_Shot_2016-10-27_at_1.32.00_PM.0.png
 
- کلمات پیش بینی شده : حتما تجربه استفاده از این ویژگی خوب Predective را در iOS پشت سر گذاشته اید . من بعد از ویژگی در تاچ بار هم خواهد بود . 
- نرم افزارهای مایکروسافت و Pages : هنگام ادیت اسناد با نرم افزار جدید مایکروسافت و همچنین پکیج iLife به ابزاری مانند بولد کردن ، ایتالیک و ... دسترسی سریع دارید . 
- کنترل موزیک : همان طور که الان روی دکمه های F7 تا F12 کنترل موزیک دارید ، در هنگام اجرای موزیک ، کنترل ها به تاچ بار باز خواهند گشت .
- کنترل بروزر : هنگام باز کردن نرم افزار بروزر مانند سافاری و ... کنترل هایی مانند Redo , Undo , New Tab و ... را خواهید داشت . 
- دسترسی به سیری : همان طور که در عکس زیر میبینید ، احضار سیری از طریق دکمه ای که در سمت راست قرار دارد میسر خواهد بود . 
 
Screen_Shot_2016-10-27_at_8.06.37_PM.0.png
 
- پاسخ به تماس : همان طور که میدانید اگر آیفونی در نزدیکی مک بوک باشد که از یک اپل آیدی استفاده کند ، میتوانید هر دو وسیله را با هم سینک کنید تا در صورت تماس ، با هم زنگ بخوردن . زین پس میتوانید با این نوار پاسخ گو باشید . 
- تاچ آیدی : در سمت راست این نوار جذاب دکمه تاچ آیدی برای باز کردن مک بوک قرار دارد که میتوانید اثر انگشت خود را تعریف کنید . 
- شخصی سازی : هرچند هر برنامه عملکرد متفاوتی به این نوار لمسی می‌آورد و در حالت پیش‌فرض هم دکمه‌های مشخصی قرار داده می‌شوند، می‌توانید دکمه‌های پیش‌فرض را به راحتی تغییر دهید و شخصی‌سازی کنید . 
Screen_Shot_2016-10-27_at_8.06.55_PM.0.png
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location