سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

گران ترین نرم افزار اپ استور چه ویژگی هایی دارد ؟

گران ترین نرم افزار اپ استور :

گشت و گذار در دنیای تجملات و سبک زندگی های وی آی پی.
اولین برنامه در سبک زندگی های تجملاتی VIP Black برنامه ای برای میلیونر هاست! همزمان با دانلود برنامه باید برای اثبات اینکه فرد ثروتمندی هستید و حداقل دارایی بالغ بر 1 میلیون دارید, گواهی به آن ارائه کنید.
اعضای VIP Black خدمات وی آی پی دریافت میکنند, این خدمات شامل دریافت هدیه های ویژه, بسته های خرید مخصوص, پیشنهاد ویژه و... مطابق با خدمات و سرویسهای مجموعه iVIP Ltd هستند.
این سرویسها شامل خدمتکار, هتل ها و رستورانهای ویژه, تئاتر, مربی شخصی, هواپیماهای خصوصی, طراح لباس شخصی نیز میشوند. توجه داشته باشید بعد از ارائه گواهی برای حداقل میزان دارایی و انجام مراحل عضویت شما میتوانید یک مشاوره رایگان در زمینه اینکه چطور VIP Black سبک زندگی وی آی پی شما را مدیریت کند, داشته باشید.
عضویت در این برنامه همچنین سرویس Anything, Anywhere را برای شما فعال میکند که به کمک آن میتوانید در هرجایی بهترین سوییت ها را اجاره کنید. توجه داشته باشید که این سرویس مربوط به همه هتلهای سراسر جهان نیست, بلکه تعدادی از بهترین برندها توسط تجربیات کاربران و انتخاب کارشناسان, دستچین شده و در اختیار شما قرار گرفته است.
طرفهای قراداد و امتیازاتی که برای مشتریان در نظر گرفته شده بطور مداوم در حال بروز رسانی هستند تا شما از عضویت خود نهایت لذت را ببرید.
این برنامه در 4 سطح خدمات ارائه میشود :
VIP RED که نسخه رایگان است و جهت آشنایی بیشتر در نظر گرفته شده
VIP CITY برای کسانی که میخواهند خدمات وی آی پی را در شهری یا مکانی خاص دریافت کنند. حالا چه ساکن آن شهر باشند چه بصورت تفریحی به آنجا رفته باشند. در حال حاضر شهرهای لندن, نیویورک و سنت پترزبورگ بهره مند هستند و شهرهای سیدنی, پاریس و شانگهای و بسیاری دیگر نیز در حال اضافه شدن هستند.
VIP Blue به نوعی سرویس میانه است که در آن افراد خدمات وی آی پی را بدون سرویسهای ویژه دریافت میکنند.
VIP Black که همه سرویسها و خدمات در اختیار اعضا قرار میگیرد.
میتوانید این نرم افزار را از این لینک دانلود کنید .
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location