سبد خرید خالی‌ست.
نیمی از دارندگان سامسونگ نوت 7 به سمت آیفون 7 خواهند آمد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

فروش آيفون 7 :

آقای مینگ چی کو معتقد است نیمی از دارندگان نوت 7 به سمت آیفون 7 خواهند آمد. هفته گذشته آقای برایان وایت تحلیلگر مسائل مالی پیشبینی کرد با اتفاقاتی که برای نوت 7 سامسونگ افتاده, فروش آیفون 7 میتواند تا مرز 8 میلیون دستگاه رشد کند. اپل تنها شرکتی بود که در طول فراخوان ماه گذشته سامسونگ, از این اتفاق سود میبرد.
با توجه به شکست کامل پروژه نوت 7 سامسونگ, هم اکنون آقای مینگ چی کو تحلیلگر ارشد موسسه KGI نیز به همین مطلب اشاره میکند. آقای کو بدون شک یکی از سرشناس ترین تحلیگران مسائل مربوط به اپل است. هنوز پیش بینی های درست او را در مورد آیفون 7 از یاد نبرده ایم. او نیز معتقد است که بواسطه اتفاقاتی که برای نوت 7 سامسونگ افتاده فروش اپل با رشد بیشتری مواجه خواهد شد. البته اعداد و ارقام که آقای کو اعلام میکند کمی محافظه کارانه تر است. طبق پیش بینی آقای کو, از میان 12 میلیون سفارشی که برای نوت 7 داده شده بود, نزدیک به نیمی از آنها یعنی تعدادی در حدود 5 تا 7 میلیون به سمت خرید آیفون 7 خواهند آمد.
او همچنین اضافه میکند که آیفون 7 پلاس بخاطر دوربین دو لنزی و صفحه نمایش بزرگ اش (برای کسانی که به صفحه بزرگ نوت 7 عادت کرده اند) انتخاب اصلی خریداران خواهد بود. این کارشناس برجسته معتقد است نیمی دیگر از دارندگان نوت 7 به سمت برندهایی مثل هوآوی روی خواهند آورد. برای عده ای دیگر گوگل پیکسل ایکس ال که اوایل این ماه معرفی شد, انتخاب جایگزین خواهد بود. اما بخشی از وفاداران همیشگی سامسونگ هم به سراغ محصولی دیگر از این کمپانی خواهند رفت. به هر حال شهرت سامسونگ در چند ماه گذشته خدشه دار شده و محبوبیت و مقبولیت خود را تا حدود زیادی از دست داده, و این موضوعی نیست که به این زودی برای سامسونگ جبران شود.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location