سبد خرید خالی‌ست.
راهنمای خرید آیفون 7
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

 لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

کدام رنگ آیفون 7 را باید خریداری کنید : نقره ای ، طلایی، رزگلد ، سیاه و یا سیاه براق ؟

رنگ مهم ترین مورد متمایز کننده و شخصی ترین مسئله در آیفون است ، که باعث میشود یکی از مهمترین انتخاب هایی باشد که هر فرد در مورد آیفون انجام میدهد . ایفون اولیه فقط در یک رنگ آلومینیومی و سیاه ارایه شد، اما امروز آپل ایفون 7 را در رنگهای نقره ای ، طلایی، رزگلد و دو رنگ جدید سیاه و سیاه براق ارایه میکند.
اگر برای شما تصمیم در انتخاب رنگ مورد نظرتان سخت است ، این مقاله میتوان راه چاره ای موثر باشد.
 

چه رنگی از آیفون ۷ مناسب است ؟

 
iphone-7-jet-black-gaming.jpg
 
فریم برای رنگهای سیاه و سیاه براق سیاه رنگ است . به این معنی که در این دو رنگ وقتی که نمایشگر خاموش است یا تیره است یا در حال نمایش یک ویدیویی تمام صفحه است ، لبه ها به خاطر رنگ سیاه مخفی و نامعلوم میشوند. از انجا که همه ی نمایشگر ها یک لبه سیاه دارند ، حذف این لبه به صورت ذهنی و خودکار انجام میشود.
من آیفون با همه نوع رنگی را داشته ام و هر یک را نزدیک به مدت یک سال استفاده کرده ام، اما هیچ کدام از این فریم ها برایم ازار دهنده نبوده اند، هرچند که باید به این نکته توجه داشت که آدم ها با هم فرق میکنند.
 • اگر زیاد اهل بازی کردن و فیلم دیدن هستید ،  برای شما دو رنگ مشکی میتواند بیشتر همه چیز را در نظرتان یک پارچه کند.

 • اگر بیشتر اهل مطالعه متن و استفاده از نرم افزار های روتین هستید ، رنگهای نقره ای ، طلایی و رزگلد صفحات را به نظر گسترده تر و لبه دار تر میکند .
 

تردید در ثبات رنگ

 

iphone-6s-colors-front-demo2_copy_copy_copy.jpg
 
موردی که اصلا نباید نگرانش باشید ، تغییر رنگ و رنگ پریدگی فریم سفید رویی برای رنگهای نقره ای ، طلایی و رزگلد است. همه ما یاد گرفته ایم که وقتی رنگ سفید میپوشیم یا مبلمان یا قالی سفید میخریم،  بسیار نگران و دقیق باشیم ، اپل 6 ماه زمان اضافه صرف کرد تا رنگ سفید را در آیفون 4 ارایه کند، که البته در این موضوع بسیار موفق عمل کرد.
آیفون 4 من با اینکه در سال 2011 خریدار شده هنوز هم ظاهر تمیز و زیبایی دارد ، و همه آیفون هایی که با رویه  سفید خریده ام همچنان تمیز و سفید هستند . همچنین رنگ مشکی، همه رنگهای خاکستری فضایی، نقره ای ، طلایی و رنگ جدید اخیر ، رزگلد همچون روز اول ثابت هستند. اگر نگرانید که رنگ فریم روی آیفون یا بدنه آن بپرد یا تغییر کند ، به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید. رنگها برای همیشه ثابت هستند.
 

استقامت بدنه آیفون

 
iphone-colors-back-angle-hero-1.jpg
 
بدنه آیفون از آلومینیوم تولید شده و پرداخت انودایز گردیده است . این سیستم در مجموع بدنه را همچون فلزی محکم مقاوم میکند و از براق بودن آزار دهنده آن جلوگیری میکند. اما در هر حال بدنه آیفون ها فلزی است و میتواند خراش بردارد. در آیفون نقره ای خراشهای کوچک از شفافیت کمی برخوردار هستند که این موضوع ، بسته به نوع نور اطراف، باعث میشود کمتر به چشم بیایند .طلایی و رزگلد جایگاهی میانه دارند و سیاه مات بالاترین شفایت را دارد که بیشترین مقدار ممکن خراش ها را نمایش میدهد .
جت بلک ؟ بدنه های براق همیشه به راحتی خراشیده میشوند.
برخی به این موضوع اهمیتی نمیدهند، در نگاه عده ای پیر شدن دقیقا چیزی است که یک شیء را ارزشمند میکند، مثل یک کیف چرم قدیمی یا یک تیشرت محبوب، و یا یک  Millennium Falcon. برخی دیگر از دیدن خراش روی بدنه ایفون متنفر هستند.  اگر شما جزو دسته دوم هستید ایفون نقره ای بهترین اتخاب است. اگر به رنگهای دیگر علاقه مندید حتما به فکر یک محافظ خوب باشید.

 

صاف و صیقلی در برابر زبر

iphone-7-plus-rose-gold-back-1.jpg
 
کلیه آیفون های نقره ای ، طلایی، رزگلد یا سیاه مات انودایز شده اند، همانطور که آیفون 6 و حتی 5 در سالهای پیش بوده ، خوب پس اگر شما از مدل های قبلی آیفون استفاده کره اید میدانید چه حسی دارد. آیفون 6 اس کمی از 6 ، کمتر سر میخورد و آیفون 7 از 6 اس کمتر سر میخورد ، اما اگر شما نگران افتادن آیفون تان هستید ، برای محافظت از رنگ آن باید از کیس استفاده کنید .
اما مشکی براق یک استثناً است. اگر نگران ساییدگی هستید از کیس استفاده کنید چون این آیفون نه تنها لغزنده نیست بلکه به نحوی چسبنده است. اگر مشکلی با گوشیهای فلزی ندارید هر رنگی را میتوانید اتنخاب کنید. اگر آیفونی میخواهید که در دست سر نخورد ، آیفون 7 جت بلک را انتخاب کنید . البته گزینه ی کیس در این مورد هم قابل انتخاب است.
 

نظر نهایی 

 
2015-lightning-dock-iphone-6-case-1.jpg
 
 • اگر از آن دسته آدمها هستید که بلافاسله پس از خرید ، آیفون خود را در یک کیس یا کیف محکم و سخت کار حبس میکنند ، شاید فکر کنید رنگ چندان اهمیتی ندارد، که البته منصفانه است.
 • بیشتر کیسها بخشهایی از دستگاه را در هر حال نمایش میدهند، مثل لوگوی اپل، محل پورت، لبه ها یا رویه دستگاه. به عبارت دیگر، چون قرار است جاکت بپوشید اصلا به این معنی نیست که رنگ پیراهنتان مهم نیست.  
 • کیسها میتوانند کاملا ظاهر دستگاه را تغییر دهند اما شما بازهم میتوانید از رنگ اصلی دستگاهتان لذت ببرید. رنگ دلخواهتان را اتنخاب کنید و با اضافه کردن کیس دلخواه ، آن را تکمیل کنید.
 • اگر قصد دارید کیس گوشی خودنمایی کند ، گوشیهای سیاه یا نقره ای ، کیس را بولد میکنند. اگر میخواهید کیس مکمل یا  در پس زمینه باشد، طلایی یا رزگلد صحنه را به راحتی شریک میشوند.
 

کدام باحال تر است ؟

 
iphone-7-black-jet-black-backs-angle-1.jpg
 
نقره ای یک ظرافت کلاسیک دارد، و طلایی نظرها را جلب میکند (خیلی خودنما است ولی گلدرشت نیست ، درعین حال هیچ وقت از چشم نمی افتد) رزگلد هم همینطور، اما اگر قصد دارید سطح خود را بالا ببرید ! امسال رنگ سیاه برگشته و دو برابر هم جذاب شده است . حالا هم سیاه ، که مات است موجود شده هم جت بلک که پرداخت بسیار براقی دارد. جت بلک به وضوح به همه اعلام میکند که شما آخرین و برترین آیفون را در دست دارید. پس میتواند همه را تحت تاثیر قرار دهد .
 • اگر میخواهید کلاسیک باشید، سیاه مات یا نقره ای
 
 • اگر میخواهید کمی تو چشم باشید، طلایی و رزگلد
 
 • اگر میخواهید جایگاهتان را تعریف کنید، جت بلک را مد نظر بگیرید
 

چه افرادی باید آیفون 7 سیاه مات را انتخاب کنند ؟

اگر رنگی را میخواهید که هنگام بازی یا تماشای تلوزیون حواستان را پرت نکند، که البته دچار رنگ پریدگی هم نمیشود و اما هرچند کمی خط و خراش را نشان میدهد و البته رنگی که هیچ وقت از مد نرود باید سیاه مات را انتخاب کنید ( یا خاکستری فضایی اگر قصد خرید آیفون 6 یا SE را دارید )
این رنگ واقعا کلاسیک است .

چه افرادی باید آیفون 7 نقره ای را انتخاب کنند ؟

اگر رنگی را میخواهید که  تیره نباشد و توجه زیادی را نیز به خود جلب نکند ، همچنین خط و خراشها را خیلی نشان ندهد باید نقره ای و سفید را در آیفون 7 انتخاب کنید (یا نقره ای اگر قصد خرید ایفون 6 یا SE را دارید)

چه افرادی باید آیفون 7 طلایی و رزگلد را انتخاب کنند ؟

اگر شمایل و ظاهر لوکس را می پسندید، حاشیه های سفید حواس شما را پرت نمیکند، اهمیت زیادی به خط و خراش ها نمیدهید، یا اساسا اهل خودنمایی هستید ، باید رنگ طلایی و رزگلد را انتخاب کنید (یا طلایی و طلایی صورتی اگر قصد خرید ایفون 6 یا SE را دارید)

چه افرادی باید آیفون 7 سیاه براق (جت بلک) را انتخاب کنند ؟

اگر رنگی را میخواهید که همیشه آیفونی سیاه و درخشنده همچون داث وایدر (Darth Vader) باشد ، اگر گوشی یکپارچه ای که به سختی بشود خطوت و قسمتهای آن را تفکیک کرد ، یا خیلی ساده قصد دارید همه به راحتی متوجه بشوند شما آخرین و برترین آیفون را در دست دارید، پس باید سیاه جت بلک را انتخاب کنی و لذت ببرید .

هنوز تصمیم نگرفته اید ؟

اگر هنوز هم تصمیم خود را درباره رنگ قطعی نکرده اید میتوانید در زیر همین مطلب با سایر کاربران به تبادل نظر بپردازید. در انتها بهترین جواب شاید این باشد: "رنگی را که از همه بیشتر میپسندید و علاقه دارید بخرید، باقیه چیزها مهم نیست" فقط چشم های خود را ببندید و آیفون تان را در دست تان تصور کنید، و به رنگ آن در خیال و تصورتان توجه کنید و بعد بخریدش. اگر بعد ها نظرتان تغییر کرد میتوانید با خرید یک کیس ظاهرش را تغییر دهید.
 
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

66 کامنت

سلام به نظر شما قیمت آیفون سون پلاس با توجه به نوسان قیمت دلار باز هم پایین میاد یا خیر؟میشه بگیم از آمریکا واسمون بیارن؟واسه آنلاک کردنش با مشکل مواجه میشم یا خیر؟
پرطرفدارترین و پرفروش ترین رنگ آیفون سون پلاس کدوم رنگ هست؟با توجه به شیشه ای...

سلام به نظر شما قیمت آیفون سون پلاس با توجه به نوسان قیمت دلار باز هم پایین میاد یا خیر؟میشه بگیم از آمریکا واسمون بیارن؟واسه آنلاک کردنش با مشکل مواجه میشم یا خیر؟
پرطرفدارترین و پرفروش ترین رنگ آیفون سون پلاس کدوم رنگ هست؟با توجه به شیشه ای بودن بدنه آیفون ایت و کم شدن قدرت باطری و یه کم سنگین تر شدن گوشی تصمیم گرفتم سون پلاس بگیرم به نظر شما تصمیم درستیه؟

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
 1. مایا بیدار

باسلام و احترام.
متاسفانه کاهش و یا افزایش قیمت زمان مشخصی ندارد و قیمت ها در وب سایت به روز درج می گردد. به طور کلی تمامی دستگاه های دارای iccid قطعا در ایران قابل استفاده نمی باشد و نیاز به انلاک شدن می باشد اما دستگاه های بدون iccid یا همان...

باسلام و احترام.
متاسفانه کاهش و یا افزایش قیمت زمان مشخصی ندارد و قیمت ها در وب سایت به روز درج می گردد. به طور کلی تمامی دستگاه های دارای iccid قطعا در ایران قابل استفاده نمی باشد و نیاز به انلاک شدن می باشد اما دستگاه های بدون iccid یا همان انلاک فکتوری در تمامی کشور ها قابل استفاده می باشد . انتخاب رنگ نیز سلیقه ای می باشد و به طور کلی رنگ های رزگلد و گلد مورد انتخاب خانم ها و رنگ های دیگر مورد انتخاب اقایان می باشد. تفاوت های ایفون 7 و 8 در نسل پردازنده و بدنه ی شیشه ای واضافه شدن وایرلس شارژ و موارد جزئی دیگر می باشد .
باتشکر.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
 1. mohsen tayerani

سلام میخواستم ببینم بین رنگ های بلک مات و رز گلد کدوم رو بورس تره؟

  Attachments
 1. mohsen mosalman

باسلام و احترام.
انتخاب رنگ بستگی به انتخاب شما دارد . به طور کلی رنگ های گلد و رزگلد مورد انتخاب خانم ها و مشکی مات و براق مورد انتخاب اقایان می باشد .
باتشکر.

  Attachments
 1. mohsen tayerani

من بین رنگ سیاه مات و گلد موندم می دونم کدوم رو انتخاب بکنم
یه افرادی میگن گلد رو بگیر ولی دلم میگه سیاه مات بهتره ولی می خوام آرماپلش خیلی تو چشم باشه حالا به نظرتون رنگ سیا آرم اپلش بهتر دیده میشه یا گلدش خودم که فکر می کنم گلدش بهره برای این...

من بین رنگ سیاه مات و گلد موندم می دونم کدوم رو انتخاب بکنم
یه افرادی میگن گلد رو بگیر ولی دلم میگه سیاه مات بهتره ولی می خوام آرماپلش خیلی تو چشم باشه حالا به نظرتون رنگ سیا آرم اپلش بهتر دیده میشه یا گلدش خودم که فکر می کنم گلدش بهره برای این قضیه؟لطفا راهنمایی

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
 1. ali

با سلام و احترام،
با توجه به موردی که شما اشاره کردین، رنگ گلد بهتر هستش.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام بین 7 و 7plus تردید دارم به نظر شما کدومو بگیرم و اینکه بین رنگ مشکی و نقره ای کدوم بهتره؟!؟!

  Attachments
 1. کیوان

با سلام و احترام،
رنگ کاملا سلیقه‌ای هستش.
آقایان معمولا رنگ‌های مشکی و گلد و نقره‌ای رو انتخاب میکنن.
بین ۷ و ۷ پلاس هم باید نیازهای خودتون رو ببینید.
برای مشاوره بهتر با شماره ۸۸۶۶۶۶۷۰ تماس بگیرید لطفا.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

یعنی چه نیاز های خودتون راببینید ازنظرکیفیت اندازش میگم لطفاجواب بدید

  Attachments
 1. محسن شاهین

با سلام و احترام،
منظور از نیاز، ابعاد و دوربین دوم و موارد دیگه هست.
از نظر کیفیت هر دو محصول در یک ردیف قرار میگیرن. اما ۷ پلاس یه سری برتری ها نسبت به ۷ داره که میشه به رم بیشتر و دوربین دوم اشاره کرد. ولی خب ابعادش بزرگ‌تر هست و باید ببینید...

با سلام و احترام،
منظور از نیاز، ابعاد و دوربین دوم و موارد دیگه هست.
از نظر کیفیت هر دو محصول در یک ردیف قرار میگیرن. اما ۷ پلاس یه سری برتری ها نسبت به ۷ داره که میشه به رم بیشتر و دوربین دوم اشاره کرد. ولی خب ابعادش بزرگ‌تر هست و باید ببینید که میتونید با ابعادش کنار بیاید یا خیر.
با تشکر.

مشاهده ادامه کامنت
  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام چه رنگی برای آقایان بهتره زیباتره وآیفون ۷بهتره یا۷پلاس؟

  Attachments
 1. محسن شاهین

با سلام و احترام،
رنگ کاملا سلیقه‌ای هستش.
آقایان معمولا رنگ‌های مشکی و گلد و نقره‌ای رو انتخاب میکنن.
بین ۷ و ۷ پلاس هم باید نیازهای خودتون رو ببینید.
برای مشاوره بهتر با شماره ۸۸۶۶۶۶۷۰ تماس بگیرید لطفا.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام.من ايفون ٧ پلاس مشكي مات خريدم خيلي دوسش دارم ولي گلدشم خيلي دوس دارم تصميم گرفتم مشكي و بدم گلد بگيرم.به نظر شما اين كارو انجام بدم؟

  Attachments
 1. مهيا ايزدي

با سلام و احترام،
رنگ دیوایس یک موضوع کاملا سلیقه‌ای هستش. از طرفی چون رنگ های قرمز و مشکی جدیدتر هستن، با استقبال بیشتری مواجه شدن و رنگ های نقره ای و گلد چون تکراری شدن، زیاد ازشون استقبال نشد.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام لطفا بگید رنگ قرمز رنگ پریدگی دارد یا نه و اینکه یه توضیحی در مورد رنگ قرمز هم در سایت قرار دهید ممنون

  Attachments
 1. Amir

با سلام و احترام،
رنگ پریدگی مخصوص سری‌های اول بود و الان هیچ کدوم از دیوایس‌ها این اتفاق براش نمیوفته. پس با خیال راحت می‌تونید خریدتون رو انجام بدید.
چه سوالی در مورد رنگ قرمز دارید؟ پرسش تون رو مطرح کنید.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

من کسی هستم که با گوشی زیاد بازی میکنم و فیلم میبینم و در کنارش ظاهر هم برام مهمه و از طرفی هم عاشق رنگ قرمزش شدم به نظرتون کدوم رنگ رو بخرم؟

  Attachments
 1. Amir

با سلام و احترام،
رنگ قرمز و مشکی مات هر دو از رنگ‌های پرطرفدار هستن. باید از نزدیک ببینید و تصمیم بگیرید.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام خسته نباشيد
من طي تحقيقاتي كه انجام دادم
رنگ جت بلك علاوه بر خش اون نوشته ي پشتيشم نا پديد ميشه
خواستم مات بخرم ديدم اونم مشكل رنگ
داره و ميره
به نظر شما بين بدو بد تر مدومشو انتخاب كنم
برام فرقي نميكنه فقط بايد سياه باشه همين

  Attachments
 1. alirezaaa

با سلام و احترام،
ایرادات رنگ پریدگی برای آیفون‌هایی بود که تازه عرضه شده بودن و در حال حاضر، این مشکل به صورت کامل برطرف شده و چنین ایرادی دیگه وجود نداره. با خیال راحت می‌تونید رنگ مشکی مات رو خریداری کنید.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

با سلام من میخوام افون ۷ بخرم نمی دونم مشکی مات بخرم یا جت بلک لطفا در این مورد نظر بدبد ممنون میشم با تشکر

  Attachments
 1. محمد امین ازادی

با سلام و احترام،
انتخاب رنگ کاملا سلیقه‌ای هستش. اما به این نکته توجه داشته باشید که رنگ جت بلک بسیار خش پذیر هستش و حتما باید براش قاب تهیه کنید.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

سلام ببخشید اگه آقایون رزگلد بخرن بده؟

  Attachments
 1. Koushan

با سلام و احترام،
این موضوع کاملا به سلیقه خودتون برمیگرده. اما در کل مسئله‌ای نیست و محدودیتی وجود نداره.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

ميشه از گلس فوردي سفيد روي گوشي مشكي استفاده كرد
چون من الان پشيمونم مشكي خريدم
دوست دارم فريمم سفيد باشه

  Attachments
 1. مهدي خصوصي

با سلام و احترام،
برای این مورد با بخش فروش تماس بگیرید لطفا.
88666670-75
داخلی ۲۰۰ یا ۲۰۱

  Attachments
 1. مهدی ده نبی

شما چرا رنگ قرمز رو نزاشتید؟؟؟

  Attachments
 1. بیتا رحیمی

با سلام و احترام،
تاریخ نگارش مطلب برای زمانی هست که آیفون قرمز رنگ هنوز منتشر نشده بود.
با تشکر.

  Attachments
 1. مهدی ده نبی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
مشاهده سایر کامنت‌ها ...
Attachments (0 / 3)
Share Your Location