سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی Mac

نرم افزار Concealer یک برنامه قدرتمند برای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و محرمانه شما می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید از فایل ها یا پوشه هایی که روی سیستم عامل مکینتاش شما وجود دارد و نمی خواهید دیگران به آن ها دسترسی داشته باشند را محافظت کنید. شما همچنین می توانید داخل این نرم افزار اطلاعات کارت های بانکی، حساب های شخصی، کلمات عبور سایت های اینترنتی، شماره سریال ها و... را ذخیره کنید و از دسترس دیگران دور نگه دارید.

thumb_4ad6df0790d749b51a9680aaf0316ad3 نرم افزار قفل اطلاعات شخصی برای مکینتاش

{tab=توضیحات نرم افزار}

نرم افزار Concealer یک برنامه قدرتمند برای حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی و محرمانه شما می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید از فایل ها یا پوشه هایی که روی سیستم عامل مکینتاش شما وجود دارد و نمی خواهید دیگران به آن ها دسترسی داشته باشند را محافظت کنید. شما همچنین می توانید داخل این نرم افزار اطلاعات کارت های بانکی، حساب های شخصی، کلمات عبور سایت های اینترنتی، شماره سریال ها و... را ذخیره کنید و از دسترس دیگران دور نگه دارید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به امکان جستجو در بین اطلاعات ثبت شده، قابلیت خروجی گرفتن اطلاعات در یک متن، قفل گذاری داده ها، دسته بندی محتویات و... اشاره کرد.

{tab=تصاویر محیط برنامه}

دانلود نرم افزار قفل اطلاعات شخصی برای مکینتاش

دانلود نرم افزار قفل اطلاعات شخصی برای مکینتاش  

{tab=راهنمای نصب}

بعد از نصب و اجرای نرم افزار برای کرک کردن برنامه از منوی بالا روی گزینه Concealer سپس License کلیک کنید و کد های زیر را وارد کنید.

Owner : WWW.APPLE-NIC.COM                                                

License Code : CC47379V1-BLXB8R-APK9BL-2J4GSV-RPBZG2EW 

دانلود نرم افزار قفل اطلاعات شخصی برای مکینتاش

{/tabs}

 

Download

اپلیکیشن‌های مرتبط :

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location