سبد خرید خالی‌ست.
نظر سنجی ها نشان میدهد نوجوانان همچنان توجه بیشتری به اپل دارند تا اندروید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شرکت فعال در زمینه بورس " پیپر"(Piper )که به منظور اطلاع از گرایشات نوجوانان دو بار در سال نظر سنجی میکند تا با شناخت برندها و محصولات خاص، بتواند بهترین هدف گذاری و آینده نگری را به مشتریان خود ارایه دهد. بر اساس آخرین نظرسنجی این شرکت از ده هزار نوجوانان آنها برند اپل را بر سایر برندهای اندرویدی ترجیه میدهند .
در اپریل 75% از نوجوانان نظر سنجی شده اعلام داشتند که دوست دارند گوشی بعدی آنها آیفون باشد . نظرسنجی ماه اکتبر این رقم را 79% نشان میدهد ، در هنگام نظرسنجی اول  69% و در نظر سنجی دوم 74% از این نوجوانان گوشی آیفون را در اختیار داشتند . که در نتیجه به این مفهوم میرسیم که 21 % ار نظرسنجی شدگان تمایل به داشتن گوشی اندرویدی دارند و 26% از آنها هم اکنون دارای گوشی اندرویدی هستند.
سایر اطلاعات حاصله از این نظرسنجی نشان میدهد که محبوب ترین نرم افزار پیام رسان در بین این قشر Snapchat است. بر اساس نظر سنجی های انجام شده پیپر برای مشتریانش، در بین نوجوانان در رده اول Snapchat با 35% در رده اول ، Instagram با 24% در رده دوم ، Twitter و Facebook هر کدام با 13% در رده سوم مورد توجه قرار دارند.
میانگین سن مورد سوال شده گان 16 سال بوده و 55% مرد و 45% مونث بوده اند و میانگین درآمد خانوادگی آنها  ماهیانه 68 هزار دلار بوده است.
 
plat.png
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location