سبد خرید خالی‌ست.
مقایسه گوشی های جدید گوگل با گوشی آيفون 7
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

 حالا گوگل رسما یک شرکت سخت افزاری است
و نه هر شرکت سخت افزاری : گوگل به تازگی دو تلفن همراه ارایه داده است ، تلفن های گوگل پیکسل و گوگل پیکسل اکس ال ، هر دو برای اولین بارتوسط این شرکت صرفا برای موتور جستجویش طراحی و تولید شده اند .
آیا حالا شرکتهایی مثل سامسونگ ، ال جی ، و سایر شرکت هایی که از سیستم عامل اندروید برای تلفنهای همراه شان استفاده میکنند از تولید مستقیم سخت افزار توسط شرکت تولید کننده سیستم عاملهایشان نگرانی داشته باشند ؟ به نظر ما اگر گوگل قصد داشته باشد در این موضوع به صورت جدی وارد عمل شود ، این مسئله به ناچار تاثیر چشمگیری بر موفقیت سامسونگ و ال جی خواهد داشت. علی الخصوص که میبینیم در مراسم ارایه گوگل پیکسل آیفون اپل چندین بار مورد تمسخر قرار میگیرد.
بالطبع ما علاقمند شدیم ببینیم محصولات جدید گوگل " پیکسل و پیکسل اکس ال" را با آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در جنبه های مهم یک تلفن از جمله: عمر باطری مقایسه کنیم . ما اطلاعات رسمی ارایه شده در باره عمر باطری را از گوگل و اپل دریافت کردیم و در کنار هم قرار دادیم تا شما به سادگی بتوانید ببینید کدام گوشی عمر باطری بیشتری را ارایه مینماید. در نظر داشته باشید که این دو شرکت گوشی های خود را در زمینه های متفاوتی مقایسه کرده اند ، پس کلیه ارقام قابل مقایسه نیستند .
پس به جای جنجال راه انداختن درباره اینکه کدام گوشی ( آیفون یا پیکسل ) پادشاه عمر باطری است ، این راهنما را مد نظر قرار دهید تا زمانی که بررسی های واقعی و کاربردی توسط بررسی کنندگان معتبر( که اطلاعات کاربردی تر ، دقیقتر و معتبرتر را ارایه میدهند) ارایه شود . 
G-VS-A_copy.jpg
 
روشهای بررسی برای گوگل و اپل احتمالا متفاوت است ، پس این اعداد فقط به عنوان مرجع قابل بررسی است تا زمانی که در حالتی برابر مورد بررسی قرار گیرند
 
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون X اپل - 256 گیگ 7,489,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 7,339,000 تومان
آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location