سبد خرید خالی‌ست.
دکمه هوم آیفون 8 به پشت آیفون منتقل خواهد شد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شایعات گویای این موضوع هستند که در سال 2017 آیفون با نمایشگر لبه تا لبه که تمامی رویه دستگاه را پوشش میدهد و OLED ارایه خواهد شد. همچنین این نمایشگر با دکمه هوم مجازی و متور haptic ارایه خواهد شد.
در پتنتی که اخیرا به ثیبت رسیده و توسط USPTO منتشر شده اطلاعات فنی بسیاری را نشان میدهد.این اختراع ، فن آوری یک حسگر خازنی را معرفی میکند که به کمک فاصله های موجود ،به اپل اجازه میدهد یت حسگر اثر انگشت را در پشت نمایشگر جاسازی نماید.
 
آیفون 8 - آیفون جدید اپل - دکمه آيفون 8
 
این راهکار همچنین شامل لنزهای الکترواستاتیکی میشود که در سرتاسر یک عنصر حسگر آرایش یافته اند تا توان خوانش دقیق از اثر انگشت کاربر را فراهم نمایند .بر فرض این که اجرایی شود، این روشی است که اپل برای طراحی تمام صفحه آیفون نسل آینده خود در نظر دارد .
 
Screen_Shot_2016-10-05_at_12.13.01_PM_copy.png
 
البته علاوه بر پتنت ثبت شده اپل، اختراعات دیگری در دنیای تلفن های هوشمند جهت جاسازی حسگر اثرانگشت در پشت نمایشگر ثبت شده است . از جمله این فن آوریها  Sense ID شرکت Qualcomm است که از امواج فرا صوت برای خواندن و دیدن اثر انگشت کاربر از زیر سطوحی مثل شیشه ، فلز یا پلاستیک میتواند اقدام کند. در هر حال به نظر میرسد اپل سعی دارد در این خصوص اقدام کند و حسگر اثر انگشت مجازی خود را به ثبت رسانده است ، که نشانگر این است که شرکت اپل قصد توسعه فن آوری ها مخصوص خود را در این زمینه دارد .
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location