سبد خرید خالی‌ست.
تلگرام آیفون آپدیت شد : ویژگی جذابی به تلگرام اضافه شده است
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

تلگرام رباتی را با قابلیت بازی در حال چت راه اندازی کرد، پس از حالا میتوانید داخل مکالمات خود بازی هم انجام دهید .
تلگرام، نرم افزار پیام رسانی است که پیامها را در هر دو سو رمز نگاری میکند، این پیامرسان  با بروز رسانی اخیر به کاربران اجازه میدهد که در حین مکالمه به بازی نیز بپردازند. طبق اظهارات جدید این حالت به کمک چندین ربات امکان یافته و بازی ها مجهز به صدا و گرافیک خوبی هستند .
در حال حاضر 30 بازی متفاوت برای بازی در چت ها موجود است. اما صدها بازی دیگر احتمالا به زودی و در ماه های آینده ارایه خواهند شد . برای شروع بازی باید با این ربات به صورت مستقیم در ارتباط قرار بگیرید یا برای بازی با دوستان از خط فرمان @gamee در گروه و یا چت برای انتخاب بازی استفاده کنید.
بدیهی است ، شما میتوانید از این بازی ها به صورت یک نفره نیز لذت ببرید، اما اگر به نظرتان رسید که در یکی از آنها بهتر هستید ، میتوانید با به اشتراک گذاشتن آن در چت ها ، دوستانتان را به چالش بکشید تا ببینید در مقابل دوستانتان حرفی برای گفتن دارید یا خیر. همچنین میتوانید از تلگرام بخواهید تا در صورت تغییر سرشاخه گروه مورد علاقه تان به شما اطلاع دهد.
برای آنهایی که دوست دارند برای پلتفور جدید تلگرام بازی بسازند، باید به این نکته اشاره کرد که صرف زمان چند ساعته برای تولید یک بازی در این زمینه جدی که تلگرام تامین کرده ارزش ان را دارد.
البته برای ایجاد بازی های پیچیده تر با گرافیک بهتر ، به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت، اما این بستگی به افراد دارد . تیم پشتیبان این پلتفرم بر روی تلگرام تایید کرده اند که این بازی ها بر روی آیفون 4 به بالا قابل اجرا خواهد بود و همچنین دستگاه های اندرویدی 4.4 به بالا.
همچنین ازسایر ملزوماتبرای بازی در چت ها و اجرای این ربات نسب تلگرام ورژن 3.13 به بالا میباشد
 
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

چه فایده که فایل های صوتی رو اجرا نمیکنه

  Attachments
  1. مجید

چه فایده که فایلهای صوتی رو پشتیبانی نمیکنه...

  Attachments
  1. مجید
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location