سبد خرید خالی‌ست.
آيفون 6 پلاس هم منفجر شد !!!
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اخبار پیرامون گلسکی نوت ۷ سامسونگ و انفجارهای مکرر آن چند روز پیش کل فضای اخبار آی تی را در برگفته بود و اینقدر این اتفاق زیاد افتاده بود که سامسونگ رسما اعلام کرد کلیه گوشی ها باید از بازار جمع آوری شوند . اما حال شاهد آن هستیم که یکی از محصولات اپل هم دچار این مشکل شده است . آیفون 6 پلاس یکی از دانشجویان شهر برلینگتون به طور کامل سوخته است . یکی دو روز قبل بود که خبر انفجار آیفون 7 قبل از رسیدن به مقصد به گوش همه رسیده بود .
به گفته یکی از همکلاسی های این دانشجو : 
" همه سر کلاس درس بودیم که ناگهان صدای انفجاری آمد . ناگهان دیدیم که دود غلیظی از جیب هالواتی بیرون آمد و متوجه شدیم که گوشی اش دچار مشکل شده است . " 
بنابراین میتوان به صورت قطعی گفت که گوشی به شارژر متصل نبوده است و این اتفاق در حالی رخ داده است که گوشی در جیب عقب این دانشجو قرار داشته است .
البته باید به این نکته اشاره کنیم که گوشی این فرد چند وقت قبل آسیب دیده بود و دارای ترک های روی بدنه بوده است که به نظر میرسد این وضعیت ظاهری در این حادثه دخیل میباشد . همان طور که میدانید باتری های لیتیومی پس از اعمال فشار خاصی دچار آتش سوزی و انفجار میشوند و این حادثه هم به نظر میرسد به همین علت رخ داده است . 
 
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location