سبد خرید خالی‌ست.
آیا اپل به اس ام اس های آیفون دسترسی دارد و حریم مخاطبین نقض میشود ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

نرم افزار اس ام اس در آیفون :

اپل مخاطب شما را در iMessages نمیتواند ببیند ، اما میتواند مخاطبین شما را بر روی اپ پیامک تان  بیابد.
وقتی با استفاده از iMessages پیامی را ارسال میکنید ، خوشبختانه اپل از پنل خاصی جهت بررسی متن پیام بابت اشتباهات گرامری و یا متن های غیر مودبانه استفاده نمیکند ، اما اینجا مطلبی هست که شاید کمی حساسیتهای شما را قلقلک بدهد.
وقتی شما سعی میکنید از طریق نرم افزار پیامک تان  پیغامی را ارسال کنید، این کار باعث تحریک سرور اپل جهت بررسی فرد گیرنده پیام میشود تا بررسی شود فرد مورد مخاطب دارای iMessages میباشد یا خیر. به همین طریق اپل میتواند دریابد که شما به چه کسی پیام ارسال میکنید و آیا وی iMessages دارد یا خیر. و اگر این موضوع به اندازه کافی برای شما مهم نیست که احساس کنید حریم خصوصی تان در خطر است ،  tech titan اعلام کرده این اقدام شامل زمان و آی پی ادرس شما در زمان ارسال نیز می شود.
البته اپل این اطلاعات را معدوم میکند ولی این اقدام بعد از 30 روز اتفاق می افتد . اپل میتواند در صورتی که دادگاه دستور دهد و به درخواست قانون این اطلاعات را در اختیار دادگاه قرار دهد .
هر نامی که در قسمت مخاطبین قرار گیرد میتواند توسط اپل به روشی که ذکر شد ، بررسی گردد. هرچند شرکت اپل موضوع را شفاف سازی کرده که تنها در صورت دستورات قانونی و دستور دادگاه این اطلاعات نور خورشید را خواهند دید.

آیا چت ها و اس ام اس ها ذخیره میشوند و اپل به آن ها دسترسی دارد ؟

اپل در این زمینه اعلام داشته : ما رابطه تنگاتنگی با عوامل قوانینی داشتیم تا آن ها اطمینان حاصل کنند که این اطلاعات صرفا شامل مخاطبین است و هیچ گونه اطلاعاتی از مکالمات و پیامها ذخیره نمیگردد .
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

واقعا ازتون ممنونم ایفونم6+ ام هنگ کرده بود با توجه به اطلاعاتاتتون تونستم resetکنم و درست شد مرسییییییییی:-)

  Attachments
  1. asal
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location