سبد خرید خالی‌ست.
امنیت آی او اس ۱۰ کم شده است و احتمال شکستن قفل آيفونتان وجود دارد
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آپدیت جدید امنیتی اپل برای آی او اس 10 در راه است :

به تازگی مشخص شده که آی او اس 10 در زمینه تهیه نسخه های پشتیبان کدگذاری شده در قالب برنامه آیتونز, آنقدر که باید مطمئن نیست. این مطلب در تحقیق یک گروه توسعه دهنده روسی مشخص شده است .
آنها اعلام کرده اند الگوریتم مربوط به کلمه عبور در آی او اس 10 قدیمی است. این توسعه دهندگان مشغول ساخت برنامه ای برای شکستن قفل آیفون بودند که متوجه این تغییر جدید در آی او اِس 10 شدند. به گفته آنها با این تغییرات هکرها قادرند 2500 بار سریعتر پسورد گوشی شما را پیدا کنند. اپل در آی او اِس 10 تعدادی از کنترل های رایج برای کلمه عبور را حذف کرده است. اپل از خطرات که اطلاعات کاربرانش را تهدید میکند مطلع است و مشغول کار بر روی یک آپدیت است تا جنبه امنیتی آی او اِس 10 را تقویت کند.
برنامه PhoneBreake محصول شرکت اِلکام میتواند در هر ثانیه 6 میلیون کلمه عبور را بر روی آی او اِس 10 امتحان کند این در حالیست که این عدد برای آی او اِس قبلی عددی نزدیک به 2400 کلمه عبور در ثانیه بود. اپل به کاربرانی که پشتیبانهای کدگذاری شده از آی او اِس را بر روی مک خود ذخیره کرده اند توصیه کرده که برای افزودن یک لایه امنیتی جدید به اطلاعات خود از برنامه FileVault استفاده کنند.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location