سبد خرید خالی‌ست.
گالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداری
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل به شما دلایل زیادی میدهد تا آیفون 7 را به عنوان گوشی جدید خود انتخاب کنید: پردازنده جدید که شاید سریعترین در نوع خود باشد, ساختار ضد آب, صفحه نمایش روشنتر, اسپیکرهای استریو و... که میتوان لیست این ویژگی ها را ادامه داد. بدون شک یکی از برجسته ترین تغییرات آیفون امسال, بخش دوربین آن است که این موضوع برای آیفون 7 پلاس اهمیت دوچندان دارد چرا که از دوربین جدید مبتنی بر دو لنز سود میبرد.

آیفون همیشه به داشتن دوربین های همه کاره معروف بوده, که با توجه به تغییرات آیفون 7 و تبدیل شدن دوربین آن به 12 مگاپیکسل, انتظار میرود همچنان با وضوح عکس گرفته و ویدئو های با کیفیت ضبط کند.

اگرچه که کیفیت دوربین آیفون 7 همانند آیفون 6 اس, همان 12 مگاپیکسل است, اما اصلاحاتی که روی آن اعمال شده است باعث شده تفاوت زیادی با نسل قبلی داشته باشد.

تصاویر و ویدئوی زیر که همگی با آیفون 7 پلاس گرفته شده اند را ببینید. کیفیت و وضوح آنها کاملا مشهود است و نیاز به توضیح ندارد.
 
 
 
گالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداریگالری تصاویر آیفون 7: قدرت خارق العاده در عکاسی و فیلمبرداری
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 64 گیگ 4,099,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location