سبد خرید خالی‌ست.
موجودی آیفون ۷ مشکی براق به اتمام رسید
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

7 سپتامبر 2016 زمانی بود که اپل از رنگ های بی نظیر جت بلک و بلک رونمایی کرد . رنگ جت بلک آيفون 7 را میتوان یکی از جذابیت های خاص این گوشی دانست اما گویا قرار نیست که این رنگ خاص را در ابتدا همه در دسترس داشته باشند و اپل طی بیانیه رسمی اعلام کرد که آيفون ۷ جت بلک تمام شده است و باید برای تولید مجدد آن صبور باشید .
ترودی مولر ، سخنگوی شرکت اپل در شبکه خبری CNET اعلام کرد :
" از صبر شما علاقه مندان سپاسگذاریم و شدیدا در حال انجام وظایفمان برای تولید محصول جدید و در اختیار قرار دادن آن هستیم "
البته  این موضوع را میشد از زمانی که پیش فروش آغاز شد فهمید . اپل فروش و پیش فروش این محصول را به صورت همزمان در 29 کشور دنیا آغاز کرد که باری پاسخ گویی به این تقاضای بالا ، اپل تحت فشار قرار گرفته است . 
جالب است به رشد شگفت انگیز آيفون 7 نسبت به آيفون 6اس به نسبت مشابه سال گذشته دقت کنید . اپراتور Sprint اعلام کرده است که آیفون 7 با رشد 375 درصدی مواجه بوده است که در نوع خود بی نظیر بوده است . آيفون 6اس به نسبت آيفون 7 در مدت مشابه مورد بررسی قرار گرفته است . 
شرکای تجاری اپل و البته اپراتورها هم این موضوع را تایید کرده اند . AT&T ، ورایزون و T-Mobile هم از جمله این شرکت ها هستند . 
سهام اپل هم سیر صعودی را پیموده است . سهام اپل از هر سهم به قیمت ۱۰۶.۷ دلار در ۶ سپتامبر سال جاری به حدود  ۱۱۱.۷ دلار تا به امروز رسیده است. 
به نظر میرسد اپل به دوران اوج خود باز خواهد گشت .
آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

oواقعا فوق العادست

  Attachments
  1. میلاد
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location