سبد خرید خالی‌ست.
اِیرپادها به درستی در گوش شما خواهند ماند؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

صحبت ها در مورد طراحی اِیرپاد بسیار متفاوت است. برخی از کارشناسان درباره اینکه شکل اِیرپادها بگونه ای ارگونومیک طراحی شده یا نه سوال هایی در ذهن دارند.

به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم مشاهدات برخی از افراد خبره در این زمینه را برای شما مطرح کنیم تا شاید برای سوالات شما پاسخ مناسبی باشد.

سوزی آکس از MacWorld بعد از مراسم اپل زمانی به دست آورد تا اِیرپادهای جدید را تست کند. او میگوید: نه تنها شروع به دویدن کردم, بلکه سرم را به شدت تکان دادم و بالا و پایین پریدم. اِیرپاد محکم در گوشم ایستاده بود و صدای موزیک به شدت بلند بود.در حدیکه صدای اطراف را نمیشنیدم. واقعا تاثیر گذار بود.

جان گرابر از Daring Fireball نیز تجربه مشابهی دارد: من به ایرپادهای سیمی اپل فک نمیکنم, چون اِیرپادها بهتر در گوش جا میگیرند و حس بهتری دارند.

 

اِیرپادها به درستی در گوش شما خواهند ماند؟

 

اما SlashGear نسبت به این موضوع زیاد خوشبین نیست: مشکل من و خیلی افراد دیگر مانند من این است طراحی اِیرپاد اپل به گونه ای نیست که در گوش بماند. بدون هیچ نواری که آنرا در گوش نگه دارد, حس میکنم از گوشم آویزان است و هر لحظه منتظرم از گوشم بیفتند. همچنین آنها فاقد بندی هستند که آنها را جهت ایمنی نگه دارد تا گم نشوند. قبول دارم که شما میتواند حتی با یک اِیرپاد به موزیک گوش کنید و تماس بگیرید اما این دلداری خوبی برای گم کردن یک قطعه از اِیرپادهای 159 دلاریتان نیست!

در اینجا به نظر میرسد اِیرپاد بهتر از همتای سیمی خود در گوش قرار میگیرد و اگر مشکلی برای استفاده از ایرپاد های سیمی دارید برای شما بهتر است که به سمت این محصول جدید حرکت کنید. طبق گفته اپل اِیرپادهای جدید تا اواخر اکتبر و با قیمت 159 دلار عرضه خواهند شد.

آیفون 8 - 256 گیگ 3,999,000 تومان
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location