سبد خرید خالی‌ست.
بهترین زمان فروش آیفون های قدیمی برای خرید آيفون 7 ، کی میباشد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

دیگر چیزی به زمان ارائه آيفون 7 به بازار نمانده است و خیلی از افرادی که آيفون های ورژن قبلی را دارند ، در پی فروش محصولشان هستند و میخواهند ، آیفون جدید را بخرند . اما دقیقا بهترین زمان فروش آيفون ورژن های قبل چه زمانی میباشد ؟
آیفون 6 و آیفون 6اس جز پرفروش ترین گوشی های اپل بود که با رونمایی از آيفون 7 ، همه در پی فروش این محصولشان هستند و یواش یواش به فکر مهاجرت به ورژن جدید میباشند . 
پیش فروش آيفون 7 از تاریخ ۹ سپتامبر شروع شده است و همچنین در تاریخ 16 سپتامبر وارد بازار خواهد شد . پس از ورود این محصول جذاب به بازار ، معمولا گوشی های ورژن قبلی با افت محسوسی مواجه خواهند بود . بنابراین بهترین زمان برای فروش آیفون ها ، و آماده شدن برای تهیه آيفون 7 ، یک هفته ای میباشد که بین پیش فروش و عرضه به بازار آيفون 7 میباشد . یعنی از امروز که تاریخ 20 شهریور سال ۱۳۹۵ میباشد ، تا 26 شهریور ، بهترین زمان برای فروش آيفون میباشد . 
حتما اگر قصد خرید آیفون 7 را دارید تا قبل از اینکه گوشی ها ارزان شوند ، گوشی خود را به فروش برسانید تا ضرر زیادی را متحمل نشوید .
البته قبل از فروش آيفون باید نکات زیادی را مد نظر قرار دهید . حتما پست " اگر قصد فروش آيفونتان را دارید ، قبلش این مطلب را بخوانید " را نیز مورد مطالعه قرار دهید . 
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام من قصد خرید ایفون 6s رو داشتم اما نمیدونم صبر کنم بیاد پایین یا قیمت 7 چقدر هستش که بخوام 7 رو بخرم یا اگه 6s رو خریدم چقدر احتمال داره که ضرر کنم افت قیمت چقدر هستش ممنون از سایت خوبتون

  Attachments
  1. Pari
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location