سبد خرید خالی‌ست.
آیفون 7 جِت بلَک کاربران را برای آیفون تمام شیشه ای نسل بعد آماده میکند؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

حتما تا الان با خبر شده اید که اپل آیفون های جدید 7 و 7پلاس خود را طی مراسمی که در 7 سپتامبر برگزار شد معرفی کرد. و از آن مهمتر اینکه دو رنگ مشکی جدید به مجموعه رنگهای این محصول اضافه شده است. یکی مشکی مات مشابه آنچه در آیفون های کنونی میبینیم و دیگری مشکی بسیار براق و با سطحی صیقلی بنام جِت بلَک (Jet Black). نکته جالب اینجاست که جِت بلَک رنگی ست که اپل بیشترین میزان تبلیغات را بر روی آن انجام داده و تصاویر آن به نوعی پرچمدار تمامی آیفون هاست.

آیفون 7 از جهات دیگری نیز متفاوت بود. مثلا اینکه سنت اپل مبنی بر تغییر طراحی آیفونها بعد از دو سال را شکست چراکه این سومین سال متوالی است که کمپانی از همان طراحی آیفون 6 استفاده میکند.

اگرچه که هنوز مدت زیادی از معرفی آیفون 7 نگذشته, شایعات در مورد نسل بعدی آیفون از گوشه و کنار به گوش میرسد. گفته میشود از آنجا که سال بعد 10امین سالگرد تولد آیفون است, اپل برنامه ویژه ای برای ارائه مدل جدید دارد که بنظر میرسد سطحی کاملا شیشه ای خواهد داشت.

 

آیفون 7 جِت بلَک کاربران را برای آیفون تمام شیشه ای نسل بعد آماده میکند؟

 

برخی تحلیلگران معتقد هستند ظاهر بسیار براق و صیقلی آیفون 7 جِت بلَک به این منظور طراحی شده تا اپل عکس العمل کاربران را نسبت به این محصول بسنجد و برای تولید نسل بعدی آیفون با این خصوصیت تصمیمات درست و با دلیلی اتخاذ کند.

البته فراموش نکنیم که بدنه آیفون 7 هنوز از فلز ساخته میشود و تحت یک سری عملیات خاص به این سطح صیقلی و درخشان میرسد. ولی انتظار میرود آیفون نسل بعدی جنسی تماما از شیشه داشته باشد.

نظر شما در مورد آیفون نسل بعدی یا آیفون 8 چیست؟ آیا این اتفاق بوسیله اپل محقق خواهد شد؟ 

 

آیفون 7 - 128 گیگ 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ 3,289,000 تومان-100,000 تومان تخفیف ویژه 3,189,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location