سبد خرید خالی‌ست.
آیا آیفون 7 در ایران مشکل آنتن دهی خواهد داشت ؟ طرح رجیستری چه تاثیری روی آیفون 7 خواهد گذاشت ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

شاید 7 سپتامبر را یکی از باشکوه ترین و بهترین کنفرانس های اپل بتوانیم بدانیم . کنفرانسی که منجر به معرفی همه چیز شد و هر آنچه از اپل در ذهنمان داریم ، تغییر کرد . قطعا شیب منفی اپل و رشد اقتصادی آن دوباره به دوران اوجش باز خواهد گشت و اینبار پرچم دار جدید ، حرف های زیادی برای گفتن دارد . مخصوصا که رقیب دیرینه اش ، از گردانه رقابت خارج شده است و همچنان در حال سوختن است . 
همان طور که کاربران ایرانی اپل میدانند ، طرح رجیستری قرار بود از چندی پیش در ایران فعال شود و هر گوشی که در ایران میباشد و دارای نمایندگی رسمی نمیباشد ، دچار مشکل شود و از مدار آنتن دهی خارج شود . 
اما خوشبختانه مخابرات اعلام کرد که فعلا امکانات ایجاد این طرح را نخواهند داشت و نمیتوانند این طرح را عملی کنند . بعد از این ماجرا و طرح ضرب الاجل و همچنین اعلام یک تاریخ خاص برای این موضوع ، گوشی های زیادی در ایران به فروش رفت و هیچ مشکلی برای آن ها پیش نیامد . سامسونگ ، اپل ، ایسوس و ... همه گی به راحتی همچنان آنتن دهی میکنند و هیچ مشکلی پیش نیامده است . 
بنابراین میتوان گفت که آيفون 7 و آیفون 7 پلاس هم با هیچ مشکلی مواجه نخواهد شد و همچنان کاربران اپلی ایران ، میتوانند از محصولات این شرکت لذت ببرند و نگران هیچ موضوعی نباشند . این طرح تقریبا رو به فراموشی میباشد .
برای داشتن اطلاعات بیشتر در مورد آيفون 7 به پست " نقد و بررسی آیفون 7 " مراجعه کنید .
 
آیفون 7 پلاس - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 - 128 گیگ 3,139,000 تومان
آیفون 7 - 32 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

داداش شما یک کلمه درست تایپ کن.....نظر دادن راجب آیفون رو بسپر به بقیه. اسکل

  Attachments
  1. Saman

Mn ke be shakhse az ifone7 khusham nayomad hame jaye donya va makhsosan oropa apple roo paintarin sathe dar goshiha midonan hala shoma berin baz ifone bekharin???

  Attachments
  1. محمد
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location