سبد خرید خالی‌ست.
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

اپل واچ هم مانند آیفون از منشی هوشمند و جذاب سیری بهره میبرد . منشی ای که بعد از رونمایی از آن پیشرفت بزرگی در عرصه تکنولوژی رخ داد و بسیاری از شرکت های بزرگ هم به سمت آن رفتند . منشی هوشمند از آيفون 4S به بعد به ویژگی های آی او اس افزوده شد . 
توسط این منشی هوشمند میتوانید یک سری از دستورات را به اپل واچ بدهید تا به صورت خودکار ، خیلی از کارها را انجام دهد . در ادامه با ما همراه باشید . 
برای فعال کردن Siri در اپل واچ دو راه وجود دارد : 
۱ :‌ نگه داشتن دکمه Digital Crown 
۲ :‌ تکان دادن دو باره دست و گفتن کلمه " Hey Siri "
 

Message and Call People :

هم اکنون شما میتوانید یک تجربه موفق و راحت و بی دردسر را در زنگ زدن و اس ام اس فرستادن را کسب کنید . برای مثال اگر میخواهید به یک فرد زنگ بزنید کافی است بگویید "Call ..." و یا برای ارسال اس ام اس کافی است بگویید " send a Message to ... " . در نظر داشته باشید که شاید این کمی عجیب به نظر برسد ، اما واقعا یک تجربه خارق العاده و راحت است . در حالی که راه میروید با ساعتتان صحبت میکنید و تلفن همراه تان همچنان در جیبتان میباشد . 
 
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
 

Change Settings

بیشترین استفاده ای که ممکن است از سیری در اپل واچ بشود ، این گزینه میباشد . برای مثال میتوانید با گفتن " turn on airplane mode " گزینه Air Plane Mode را روشن کنید . همان طور که تغییرات در Setting دادید ، میتوانید تغییرات را برگردانید . 
 
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
 

Set Timers and Alarms :

شما میتوانید با استفاده از این ویژگی ، آلارم ست کنید . فقط کافی است “set a timer for x minutes” را بگویید و یا اینکه “set an alarm for x AM/PM” را بگویید . 
 
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
 

Get the Time Elsewhere :

برای اینکه متوجه شوید در یک نقطه خاص دنیا ، چه ساعتی میباشد ، میتوانید به راحتی مانند مثال زیر عمل کنید . “show me the time in Moscow” . 
 
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
 

Check the Weather

 چک کردن آب و هوا . فقط کافی است از سیری بپرسید که هوای فردا چگونه است . یا اینکه اگر میخواهید در آخر هفته به سفر و یا پیک نیک بروید ، کافی است بپرسید هوای آخر هفته چگونه است . سیری به راحتی به کمکتان خواهد أمد . 
 
آموزش استفاده از سیری اپل واچ
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location