سبد خرید خالی‌ست.
آیا میتوان آیفون را از سایر کشورها خرید و مشکل رجیستری پیش نخواهد آمد ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

سوالی که ذهن بسیاری از کاربران اپلی را این روزها مشغول کرده است ، این میباشد که آیا میتوانند از سایر کشورها آیفون را خریداری کنند و در ایران استفاده کنند ؟ بسیاری از استفاده کنندگان محصولات اپل ، آشنا و فامیل های زیادی در سراسر دنیا دارند که میتوانند سفارش یکی از محصولات اپل را به آن ها بدهند تا در اولین فرصت کالای مورد نظرشان را پس از خریداری از اپل استور ، وارد کشور کنند .
اما دو مورد مطرح میباشد : 
۱ : با توجه به طرح رجیستری ، آیا مشکل آنتن دهی خواهید داشت ؟
۲ : آیا همه مدل آيفون را میتوان خرید کرد و یا نوع خاصی را میتوان تهیه کرد ؟
 
هر دو سوال را میتوان در قالب یک جواب ، پاسخ داد . باید به این نکته اشاره کنیم : با توجه به اینکه اجرای طرح رجیستری به دلیل نداشتن امکانات کافی از سمت مخابرات با مشکلاتی مواجه میباشد و فعلا هیچ نهادی قادر به انجام این پروسه نمیباشد ، مشکلی در روند فعال سازی و آنتن دهی به وجود نخواهد آمد .
اما در مورد اینکه چه نسخه ای از آیفون ها را میتوان در خارج از کشور تهیه کرد باید به عرض برسانیم : افرادی که میخواهند آیفونی را خارج از کشور تهیه کنند ، نسخه آنلاک فکتوری را انتخاب کنند . این اصلاح به این معناست که هر سیم کارتی ، با هر نوع اپراتوری در هر جای دنیا روی این نسخه از آیفون ، آنتن دهی خواهد کرد و نباید نگران این موضوع باشید که آیا در ایران هم ساپورت میشود یا خیر .
همان طور که میدانید ، آیفون ها در تمامی اپل استورها با نسخه های متفاوت و قیمت های متفاوت عرضه میشوند . برای مثال در آمریکا آیفون با نسخه AT&T و نسخه آنلاک فکتوری به فروش میرسد . نسخه AT&T به این معناست که فقط سیم کارت های این شرکت بر روی این نسخه از آيفون ها آنتن دهی خواهد کرد و سایر سیم کارت ها ، پشتیبانی نخواهند شد .
اما اگر نسخه آنلاک فکتوری را تهیه کنید ، در سراسر دنیا گوشی آيفون با تمامی سیم کارت ها آنتن دهی خواهد کرد .
باید به این نکته هم اشاره کنیم که گوشی هایی که آنلاک فکتوری نیستند ، با قیمت ارزان تری به فروش خواهند رسید . 
و در انتها مهم ترین نکته در مورد قیمت آيفون هایی میباشد که قرار است خارج از کشور به داخل ایران به صورت مسافری ورود پیدا می کنند :
معمولا اگر از کشورهایی به غیر از آمریکا و کانادا خرید کنید ، قیمت تمام شده آیفون بیشتر از آن چیزی خواهد بود که در ایران میتوانید تهیه کنید . البته افرادی هم که قصد دارند آیفون را از کشور آمریکا و کانادا وارد ایران بکنند ، نباید شهروند باشند و گرنه باز هم قیمت بیشتر خواهد شد .
آیفون 7 پلاس - 128 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 8 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

2 کامنت

می‌خواستم بپرسم ک نسخه انلاک فکتوری گوشی آیفون پنج پلاس رو اگه از المان خریداری کنن و برام پست کنن چقد هزینش میشه،ممنون اگه زود پاسخ بدید

  Attachments
  1. سعید کیخسروی

باسلام و احترام.
متاسفانه در این زمینه ما اطلاعی نداریم .
باتشکر.

  Attachments
  1. mohsen tayerani
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location