سبد خرید خالی‌ست.
از کجا بفهمیم که چه نرم افزاری در آیفون بیشترین باتری را استفاده کرده است ؟
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

آموزشی که امروز میخواهیم آن را بدهیم مربوط به باتری میباشد . باتری گوشی آيفون همیشه جز معضلات بزرگ این گوشی بوده است ، طوری که خود شرکت اپل هم اقدام به تولید قاب باتری دار کرده است تا ضعف باتری گوشی هوشمند اپل ، پوشش داده شود . البته این معضل تقریبا گریبان گیر تمامی گوشی های هوشمند داخل بازار میباشد . 
شاید این نکته از دید خیلی ها پنهان مانده باشد که خود گوشی آيفون و سیستم عامل iOS ویژگی جالبی دارد که توسط آن میتوان فهمید که در 24 ساعت گذشته ، شما از چه نرم افزاری بیشترین استفاده را برده اید و چه اپلیکیشنی بیشترین باتری را مصرف میکند . شاید با دانستن این موضوع و استفاده کمتر از آن نرم افزار ، معضل باتری تا حدودی بهبود پیدا کند . 
 
  • گزینه Background Activity به این معناست که نرم افزارهایی که در پیش زمینه در حال فعالیت هستند چه میزانی از باتری را مصرف میکنند . 

  • گزینه Audio به این معناست که صداهایی که نرم افزارهای پیش زمینه در حال پخش آن هستند ، چه میزان را مصرف کرده اند .

  • No Cell Coverage and Low Signal به این معناست که سیگنال و آنتن اطراف شما ضعیف بوده است و گوشی به حالت Searching در آمده است تا آنتن را پیدا کند . در این حالت گوشی مصرف باتری زیادی خواهد داشت . 
برای دسترسی به این موضوع کافی است تا مسیر ⚙ Settings > Battery > Battery usage را در گوشی پیمایش کنید . 
 
 
ios-9-battery-usage-screens-01_copy.jpg
 
برای مثال همان طور که در عکس بالا مشاهده میکنید بیشترین مصرف باتری مربوط به نرم افزار Tweetbot میباشد که 25% از باتری را به خود اختصاص داده است . و گزینه های دیگر و سایر نرم افزارها هم کاملا مشخص است . اما یک گزینه دیگر به نام Last 7 Days در این ویژگی مشاهده میکنید . 
میتوانید همین موضوع را در یک هفته ی گذشته مشاهده کنید و در هر سربرگ با فعال کردن علامت ? میتوانید مدت زمانی که اپلیکیشن روی صفحه بوده یا در بک گراند (مولتیتسکینگ) در حال فعالیت بوده را مشاهده کنید .
 
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location