سبد خرید خالی‌ست.
فیت بیت دستبندهای جدیدش را معرفی کرد: Fitbit Charge 2 و Fitbit Flex 2
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

فیت بیت دو مدل جدید از دستبندهای سلامتی اش را معرفی کرد: Fitbit Charge 2 and Fitbit Flex 2.
شارژ2 و فلکس2 بطور وقفه ناپذیری مهمترین شاخصه های سلامتی شما را دنبال میکنند. با ظاهری براق و جذاب شما را به سمت رسیدن به اهدافتان سوق میدهند.

فیت بیت شارژ2: محبوبترین دستبند فیت بیت , هم اکنون بسیار بهتر از نسل قبلی اینجاست. این مدل ثبت ضربان قلب را از مدل PurePulse به قابلیت های خود اضافه کرده و تجربه متفاوتی از تمرینات ورزشی را ارائه میدهد. ابزار جدیدی برای سلامتی و تناسب اندام به همراه اعلانهایی که بیشترین نیاز را به آنها دارید, شارژ 2 را به محصولی متفاوت بدل کرده است. طراحی آن نیز دستخوش تغییر شده و به صفحه نمایش بزرگتری مجهز است و میتوان با یک تعویض بند ساده آنرا از محصولی برای سلامتی به ساعتی زیبا برای مراسم رسمی تبدیل کرد.

فیت بیت فلکس 2: اولین دستبند اسلیم و ضد آب دنیا, محصول فیت بیت که در نوع خودش بی نظیر است با قابلیت تجهیز به بند های کلاسیک, تجملاتی و بندهای آویز, به شما این امکان را میدهد که در تمامی اوقات شبانه روز و در تمامی حالات حتی موقع خواب شاخصه های سلامتی و تناسب خود را ثبت و بررسی نمایید.

 

فیت بیت دستبندهای جدیدش را معرفی کرد: Fitbit Charge 2 و Fitbit Flex 2

 

این دو محصول جدید در سایت فیت بیت قابل خرید هستند و عرضه جهانی آنها در ماه اکتبر آغاز خواهد شد.

شارژ2 با قیمت 149.95 دلار و بند مشکی کلاسیک عرضه خواهد شد. بندهای کلاسیک در 4 رنگ بصورت جداگانه و به قیمت 29.95 دلار برای هر کدام به فروش میرسند.بند های لوکس و ویژه هم نیز به ترتیب قیمتی معادل 69.95 و 179.95 دلار خواهند داشت.

فلکس 2 نیز با قیمت پایه 99.95 دلار در هشت رنگ و به قیمت 14.95 دلار به ازای هرکدام به فروش میرسد. بند آویز ضد زنگ طلایی 99.95 دلار و نقره ای 79.95 دلار خواهد بود.

 

269900-640.jpg

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location