سبد خرید خالی‌ست.
اپلیکیشن و بازی iOS

دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade

دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade لینک دانلود

قیمت: 3$

حجم: MB108

نسخه: 1.0

تاریخ: Aug 23, 2016

گروه: Games

سازگار‌ با: دستگاههای iOS

مسابقات غیر قانونی با جت اسکی ها را در این بازی مهیج تجربه کنید.جایی که باید با جت اسکی ها کاملا مسلح از پلسی فرار کنید و با سرعت از موجهای خروشان عبور کنید. شما به عنوان یک راننده جت اسکی از لیگ Riptide GP اخراج شده اید و برای بدست آوردن اعتبار از دست رفته خود مجبورید بطور غیر قانونی در مسیرهای آبی شهرها مسابقه بدهید. هرچقدر در طول بازی پشرفت کرده و رقبای سر سخت خود را شکست بدهید امکانات جدید از جمله جت اسکی و شخصیت های جدید برای شما باز خواهد شد.

همچنین میتوانید توانایی های خود را در قالب مسابقات 8 نفری آنلاین با دیگر رقبا از سراسر جهان تست کنید و دوستان خود را به چالش دعوت کنید.

امکانات:

  • محیط بسیار پر هیجان: مکانهای زیادی برای هر جاده تعریف شده از جمله عبور از کارخانه ها, پادگانها و معابر عمومی و...که هرکدام مسیرهای میانبر مخفی زیادی هم دارند
  • Career Mode جذاب: مسیر پیروزی شما ازمیان چند صد مسابقه مختلف و شکست دادن حریف های سر سخت میگذرد. باید برای موفقیت پول و تجربه کسب کرده و خود را تقویت کنید.
  • مسابقه آنلاین: با دیگر بازیکنان بصورت آنلاین مسابقه بدهید و نشان دهید که از همه سریع ترید!
  • جت اسکی های تغییر شکل دهنده: وسایل خود را همیشه آپگرید کنید تا علاوه بر ظاهر آنها عملکردشان نیز شما را شگفت زده کند.
تصاویر محیط کاربری:
دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade دانلود بازی آیفون: Riptide GP: Renegade
تصاویر اپلیکیشن :
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location