سبد خرید خالی‌ست.
شکست گلکسی نوت 7 در تست خراش صفحه نمایش
ایفون ۸
آیفون 8

قیمت خرید آیفون 8

  لوازم جانبی آیفون
لوازم جانبی آیفون

لوازم جانبی آیفون

آیفون ایکس x
آیفون X | ایفون ایکس

قیمت خرید آیفون X ایکس

در حال حاضر گلکسی نوت 7 داغ ترین محصول بازار روز است, در حالیکه آیفون جدید اپل تا یک ماه آینده معرفی خواهد شد, فعلا فقط صدای سامسونگ به گوش میرسد!
گلکسی نوت 7 سامسونگ از لایه محفظ گوریلا گلس 5 شرکت کرنینگ استفاده میکند که در مقبابل شکستن مقاوم تر از نسل های قبلی است.اما آیا در مورد خراش هم اوضاع به همین شکل خواهد بود؟
اخیرا ویدئویی در فضای وب منتشر شده که در آن به نظر میرسد صفحه نمایش گلکسی نوت 7 به راحتی خراش برمیدارد! طبق این ویدئو خراش بوسیله قطعه فلزی با درجه 3 در مقیاس Mohs ایجاد شده, حال آنکه استاندارد معمول برای لایه محافظ بکار رفته در گلکسی نوت 7 چیزی حدود 5 یا 6 در مقیاس Mohs است که اصلا خبر خوبی نیست.
بلافاصله بعد از انتشار این ویدئو شرکت کرنینگ بیانیه ای صادر و در آن به چند نکته اشاره کرد.اول اینکه آزمایش مذکور با شیوه‌ای کنترل نشده انجام شده است. در ادامه این بیانیه آمده است که میزان مقاومت لایه گوریلا گلس 5 در گلکسی نوت 7 هرگز پایین نیست و این نتایج کاملا غلط است. در بیانیه شرکت سازنده این لایه محافظ، ایجاد خراش بر روی گوشی رد شده است و آنها معتقدند تنها مواد فلزی بر روی آن قرار گرفته‌اند.
 
 
شکست گلکسی نوت 7 در تست خراش صفحه نمایش
 
 
شرکت کرنینگ معنقد است خراش‌های مربوط به این ویدیو آنچنان جدی نیستند اما کاملا مشخص است که پاک کردن حتی مواد باقی مانده روی صفحه نمایش کار اصلا ساده ای نخواهد بود.
به نظر میرسد که صفحه نمایش نوت 7 مقاومتی که از آن انتظار میرود را از خود نشان نمیدهد. بهتر است کاربران این گوشی به فکر استفاده از برچسب های محافظ صفحه نمایش باشند. نظر شما در مورد این خبر چیست؟
آیفون 8 - 64 گیگ 3,459,000 تومان
آیفون 7 پلاس - 256 گیگ قیمت درج نشده است.
آیفون X اپل - 256 گیگ 6,849,000 تومان-150,000 تومان تخفیف ویژه 6,699,000 تومان
 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سامسونگ فقط ادعا داره به پای اپل نمیرسه

  Attachments
  1. امیر حسین ناصری
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location